Aplikacje ozdobne

Wśród aplikacji ozdobnych z Naszej Oferty znajdą Państwo przede wszystkim różne wzory i kolory taśm ozdobnych. Taśmy ozdobne mają szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej, dekoracjach oraz zdobnictwie i florystyce. Błyszczące aplikacje przydadzą się do dekorowania świec, pudełek, stroików i wazonów. Taśmy imitujące małe cyrkonie są wyjątk...

Wśród aplikacji ozdobnych z Naszej Oferty znajdą Państwo przede wszystkim różne wzory i kolory taśm ozdobnych. Taśmy ozdobne mają szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej, dekoracjach oraz zdobnictwie i florystyce. Błyszczące aplikacje przydadzą się do dekorowania świec, pudełek, stroików i wazonów. Taśmy imitujące małe cyrkonie są wyjątkowo eleganckie, dlatego można je wykorzystać do stworzenia pięknych dekoracji ślubnych oraz świątecznych. Sznury gwiazdek także przydadzą się do świątecznych motywów. Aplikacje ozdobne ze złotymi elementami sprawią wrażenie niezwykle wyszukanych i kosztownych, można zachwycić nimi gości! Ponadto w Ofercie znajdą Państwo ruchome oczka, które można wykorzystać w pracach plastycznych i przestrzennych.

Więcej

Aplikacje ozdobne Jest 14 produktów.

na stronę
 • 14,99 zł

  Taśma ozdobna imitująca cyrkonie. Taśmę można dowolnie przycinać wzdłuż i w poprzek bez utraty jej walorów estetycznych i użytkowych. Nie jest sztywna - bardzo ładnie się układa. Doskonała do wszelkiego rodzaju dekoracji świeczek, pudełek, wazonów itp. Szerokość 3 cm, długość 9,1 mb

 • 19,99 zł

  Taśma ozdobna imitująca cyrkonie. Taśmę można dowolnie przycinać wzdłuż i w poprzek bez utraty jej walorów estetycznych i użytkowych. Nie jest sztywna - bardzo ładnie się układa. Doskonała do wszelkiego rodzaju dekoracji świeczek, pudełek, wazonów itp. Szerokość 6 cm, długość 9,1 mb

 • 29,99 zł

  Taśma ozdobna imitująca cyrkonie. Taśmę można dowolnie przycinać wzdłuż i w poprzek bez utraty jej walorów estetycznych i użytkowych. Nie jest sztywna - bardzo ładnie się układa. Doskonała do wszelkiego rodzaju dekoracji świeczek, pudełek, wazonów itp. Szerokość 12 cm, długość 9,1 mb

 • 1,19 zł

  Paczka oczek ruchomych o średnicy 12mm jedna paczka zawiera 10 sztuk oczek. Oczka są samoprzylepne, ruchome - źrenica porusza się przy pochylaniu. Na naszych innych aukcjach znajdziesz także tasiemki, wyroby styropianowe oraz szpilki, czyli wszystko co niezbędne do stworzenia wielkanocnego kurczaka, świątecznego bałwanka itp.

 • 1,19 zł

  Paczka oczek ruchomych o średnicy 8mm jedna paczka zawiera 20 sztuk oczek. Oczka są samoprzylepne, ruchome - źrenica porusza się przy pochylaniu. Na naszych innych aukcjach znajdziesz także tasiemki, wyroby styropianowe oraz szpilki, czyli wszystko co niezbędne do stworzenia wielkanocnego kurczaka, świątecznego bałwanka itp.

 • 1,19 zł

  Paczka oczek ruchomych o średnicy 20mm jedna paczka zawiera 15 sztuk oczek. Oczka są ruchome - źrenica porusza się przy pochylaniu. Na naszych innych aukcjach znajdziesz także tasiemki, wyroby styropianowe oraz szpilki, czyli wszystko co niezbędne do stworzenia wielkanocnego kurczaka, świątecznego bałwanka itp.

 • 1,39 zł

  Paczka oczek ruchomych o średnicy 10mm jedna paczka zawiera 25 sztuk oczek. Oczka są ruchome - źrenica porusza się przy pochylaniu. Na naszych innych aukcjach znajdziesz także tasiemki, wyroby styropianowe oraz szpilki, czyli wszystko co niezbędne do stworzenia wielkanocnego kurczaka, świątecznego bałwanka itp.

 • 1,19 zł

  Paczka oczek ruchomych o średnicy 20mm jedna paczka zawiera 15 sztuk oczek. Oczka są ruchome - źrenica porusza się przy pochylaniu. Na naszych innych aukcjach znajdziesz także tasiemki, wyroby styropianowe oraz szpilki, czyli wszystko co niezbędne do stworzenia wielkanocnego kurczaka, świątecznego bałwanka itp.

 • 1,49 zł

  1m aplikacji kwiatki. Wymiary jednego kwiatka to 1,5x1,5cm.  Aplikacje znakomicie sprawdzają się przy dekoracji jajek lub bombek styropianowych. Przy zakupie prosimy o podanie wybranego koloru w wiadomości dla sprzedawcy.

 • 2,49 zł

  Pomponiki dekoracyjne do scrapbookingu. Pakowane po 25 sztuk. Idealne do wszelkiego rodzaju prac plastycznych. Do wyboru w czterech kolorach.

 • 2,89 zł

  Samoprzylepne dżety na blistrze. Produkt w kolorze turkusowym. Sprzedawane przez nas perełki idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac kreatywnych tj. kartki okolicznościowe, albumy, pudelka, opakowania prezentów, elementy biżuterii.

 • 13,99 zł

  Satynowe Serduszka Każde serduszko ma wymiar 2,6x2,8cm Opakowanie zawiera 100szt. serduszek. Serca wykonane są z gąbki i obszyte błyszczącą satyną.

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów