Artykuły drewniane

Artykuły drewniane są ściśle powiązane z twórczością artystyczną. Patyczki „lekarskie”, „do lodów”, „do waty” oraz „motyle” to drewniane formy, z których można stworzyć piękne konstrukcje albo wykorzystać je w twórczości plastycznej. Patyczki sprawdzą się też podczas tworzenia stroików świątecznych oraz szeroko pojętym rękodziele. Ponadto, patyc...

Artykuły drewniane są ściśle powiązane z twórczością artystyczną. Patyczki „lekarskie”, „do lodów”, „do waty” oraz „motyle” to drewniane formy, z których można stworzyć piękne konstrukcje albo wykorzystać je w twórczości plastycznej. Patyczki sprawdzą się też podczas tworzenia stroików świątecznych oraz szeroko pojętym rękodziele. Ponadto, patyczki można wykorzystać w kuchni podczas przygotowywania różnorodnych potraw, nadają się do przemysłu spożywczegoArtykuły drewniane to specjalistyczne produkty, szczególnie przydatne w plastyce i konstrukcji drewnianych form, a także makiet. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Ofertą.

Więcej

Artykuły drewniane Jest 14 produktów.

na stronę
 • 3,89 zł

  Drewniane patyczki do tworzenia kreatywnego i nie tylko, w kolorze naturalnym.Patyczki te mają różne zastosowanie między innymi jako patyczki do nanoszenia wosku, patyczki do foremek, patyczki wykorzystywane w rękodziele. Patyczki posiadają Świadectwo Jakości Państwowego Zakładu Higieny potwierdzające możliwość ich użycia w przemyśle...

 • 2,99 zł

  Drewniane patyczki do tworzenia kreatywnego i nie tylko, w kolorze naturalnym.Patyczki te mają różne zastosowanie między innymi jako patyczki do tworzenia lodów z foremek, patyczki wykorzystywane w rękodziele. Patyczki posiadają Świadectwo Jakości Państwowego Zakładu Higieny potwierdzające możliwość ich użycia w przemyśle spożywczym. Sprzedawane w...

 • 34,99 zł

  Drewniane patyczki do tworzenia kreatywnego i nie tylko, w kolorze naturalnym.Wykorzystywane głównie w rękodziele. Sprawdzają się również przy wyborze domowych przysmaków. Patyczki posiadają Świadectwo Jakości Państwowego Zakładu Higieny potwierdzające możliwość ich użycia w przemyśle spożywczym. Sprzedawana ilość 500szt. 

 • 2,19 zł

  Patyczki do lodów 50sztDrewniane patyczki w naturalnym kolorze. Wykorzystywane głównie jako patyczki do produkcji lodów na patyku. Idealnie sprawdzają się przy wyrobie domowych przysmaków, do foremek na lody oraz jako patyczki do jedzenia lodów z kubka.

 • 1,19 zł

  Patyczki do manicure lub pedicure "Orange Wood".Znajdą także zastosowanie we wszelkiego rodzaju rękodziele i zabawach plastycznych.Długość patyczka 11,4 cm. W opakowaniu 10 szt.

 • 2,99 zł

  Serca z kory brzozowej to idealny przedmiot do ozdabiania. Wykorzystujemy je jako półprodukt. W późniejszym etapie są stosowane jako element dekoracyjny naszej kompozycji. W opakowaniu 10 sztuk, wielkość każdego serduszka to około 35mm.

 • 11,49 zł

  Klamerki dekoracyjne, mini spinacze w kolorze naturalnym. Klamerki idealne pod wszelkiego rodzaju dekorowania przedmiotu, w kreatywnym wykorzystaniu. Opakowanie zawiera 72 sztuki klamerek w rozmiarze 3cm każda. Sprzedawane w mixie kolorystycznym.

 • 9,49 zł

  Klamerki dekoracyjne - wykorzystywane podczas samodzielnego tworzenia produktu, lub stosowane jako dekoracja podczas różnego rodzaju okoliczności np. ślubnych, urodzinowych. Klamerki w kolorze naturalnym, sprzedawane w pudełeczku które zawiera 72 sztuki. Wielkość każdej klamerki wynosi 3cm.

 • 11,49 zł

  Klamerki w kolorze białym - idealne jako dekoracja przede wszystkim uroczystości ślubnej, weselnej. Do wykorzystania własnego. Każde opakowanie zawiera 72 sztuki klamerek w rozmiarze 3cm.

 • 3,99 zł

  Drewniane serca do decoupage W skład zestawu wchodzi 6 serduszek o wymiarach 3x3cm. Grubość to 8 mm.

 • 10,89 zł

  Drewniane serca do decoupage W skład zestawu wchodzą: 10 serduszek 3x3cm 5 serduszek 5x5cm 3 serduszka 7x7cm Każde serce jest grubości 7mm.

 • 11,49 zł

  Klamerki w kolorze różowym - idealne jako dekoracja przede wszystkim uroczystości ślubnej, weselnej. Do wykorzystania własnego. Każde opakowanie zawiera 72 sztuki klamerek w rozmiarze 3cm.

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów