Balony komunijne

Balony komunijne mogą się wydawać dosyć tradycyjną formą wystroju wnętrza, ale temu wyzwaniu również wychodzimy naprzeciw! W Naszej Ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną balonów, rozmaite wzory, a nawet kształty. Na uroczystość Komunii Świętej szczególnie polecamy Państwu balony ze wzorami, które zachwycą zarówno starsze, jak i młods...

Balony komunijne mogą się wydawać dosyć tradycyjną formą wystroju wnętrza, ale temu wyzwaniu również wychodzimy naprzeciw! W Naszej Ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną balonów, rozmaite wzory, a nawet kształty. Na uroczystość Komunii Świętej szczególnie polecamy Państwu balony ze wzorami, które zachwycą zarówno starsze, jak i młodsze towarzystwo. Balony można wykorzystać na wiele sposobów – do dekoracji kościoła, wnętrza sali czy restauracji, gdzie odbywa się po komunijne spotkanie. Pomysł na taką dekorację może nie należy do wyszukanych, ale balony od wielu lat są niezastąpionym elementem wystroju każdej uroczystości – są niedrogie i bardzo efektowne. Najnowszym urozmaiceniem Naszej Oferty są balony z nadrukami, które nadadzą się także jako akcesoria do wspólnych zdjęć podczas komunii.

Więcej
 Mamy 67 produktów
na stronę
 • 1,00 zł

  Balony na pierwszą komunię Biały ze złotym ornamentem.Rozmiar 30cm.Pastelowe w kolorze białym ze złotym nadrukiem.Opakowanie: 1 sztuk.Balony firmy Belbal.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Balony na pierwszą komunię Złoty z białym ornamentem.Rozmiar 30cm.Pastelowe w kolorze złotym z białym nadrukiem.Opakowanie: 1 sztuk.Balony firmy Belbal.

  Chwilowo niedostępny
 • 3,49 zł

  Transparentny balon w kształcie kuli o średnicy 18" tj około 35-40cm. Idealny na ślubną imprezę. Można do niego włożyć drobne dekoracje np. płatki róż, piórka ozdobne. Balon z gumowego materiału. Można go napompować helem bez użycia żelu. Unosi się mniej więcej tyle samo czasu co balon foliowy.

  Chwilowo niedostępny
 • 4,99 zł

  Transparentny balon w kształcie kuli o średnicy 24" tj około 55-60cm. Idealny na ślubną imprezę. Można do niego włożyć drobne dekoracje np. płatki róż, piórka ozdobne. Balon z gumowego materiału. Można go napompować helem bez użycia żelu. Unosi się mniej więcej tyle samo czasu co balon foliowy.

  Chwilowo niedostępny
 • 3,99 zł

  Balony metalizowane w kolorze białymIdealne na każdą okazję w tym wesele, ślub, urodziny, roczek, impreza w ogrodzie. Balony Hiszpańskiej firmy Globos Festival. Cena za zestaw 12 balonów w jednym kolorze!  kolor biały bardzo mocna guma wymiary po napompowaniu około 25cm  idealny na imprezy okolicznościowe

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Balony metalizowane w kolorze różowymIdealne na każdą okazję w tym wesele, ślub, urodziny, roczek, impreza w ogrodzie. Balony Hiszpańskiej firmy Globos Festival. Cena za zestaw 12 balonów w jednym kolorze!  kolor jasny róż bardzo mocna guma wymiary po napompowaniu około 25cm  idealny na imprezy okolicznościowe

  Na magazynie
 • 3,49 zł

  Balony na pierwszą komunię Niebieskie.Rozmiar 27cm.Pastelowe białe z niebieskim nadrukiem.Opakowanie: 5 sztuk.Balony firmy Belbal.

  Na magazynie
 • 3,49 zł

  Balony na pierwszą komunię Różowe.Rozmiar 27cm.Pastelowe w kolorze białym z różowym nadrukiem.Opakowanie: 5 sztuk.Balony firmy Belbal.

  Na magazynie
 • 3,49 zł

  Balony na pierwszą komunię Złote.Rozmiar 27cm.Pastelowe w kolorze białym ze złotym nadrukiem.Opakowanie: 5 sztuk.Balony firmy Belbal.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Balony pastelowe 10" w kolorze białym. Optymalna wielkość balonu to 23-25 cm. Pakowane w komplecie po 25 sztuk. Do balonów pastelowych polecamy: uszczelniacz, patyczki do balonów wraz z zatyczkami oraz dwustronne pompki, które również mogą zakupić Państwo na naszej stronie.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Balony pastelowe 10" w kolorze brązowym. Idealnie nadają się na każdą imprezę. Optymalna wielkość balonu to 23-25 cm. Pakowane w komplecie po 25 sztuk. Do balonów pastelowych polecamy: uszczelniacz, patyczki do balonów wraz z zatyczkami oraz dwustronne pompki, które również mogą zakupić Państwo na naszej stronie.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Balony pastelowe 10" w kolorze błękitnym. Idealnie nadają się na każdą imprezę. Optymalna wielkość balonu to 23-25 cm. Pakowane w komplecie po 25 sztuk. Do balonów pastelowych polecamy: uszczelniacz, patyczki do balonów wraz z zatyczkami oraz dwustronne pompki, które również mogą zakupić Państwo na naszej stronie.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 67 produkty