Bańki mydlane

Bańki mydlane w kształcie torcika to w ostatnim czasie bardzo popularny dodatek podczas uroczystości weselnej. Jest to swego rodzaju forma podziękowania dla gości, jak i uatrakcyjnienie zabawy dzieciom. Bańki będą puszczane dosłownie wszędzie. W swojej ofercie przedstawiamy Państwu również bańki mydlane buteleczka szampana. Zawierają one więcej ...

Bańki mydlane w kształcie torcika to w ostatnim czasie bardzo popularny dodatek podczas uroczystości weselnej. Jest to swego rodzaju forma podziękowania dla gości, jak i uatrakcyjnienie zabawy dzieciom. Bańki będą puszczane dosłownie wszędzie. W swojej ofercie przedstawiamy Państwu również bańki mydlane buteleczka szampana. Zawierają one więcej płynu, ale ich jakość jest ta sama co prezentowanych baniek torcik. 

Więcej

Bańki mydlane Jest 3 produktów.

  • 1,00 zł

    Bańki mydlane / torcik. Pojemnik w kształcie torcika z serduszkiem idealny na przyjęcia, wesela. W środku pojemnika płyn i końcówka do robienia baniek. Idealne na podziękowania dla gości a także niezapomniana atrakcja dla najmłodszych uczestników.

  • 1,39 zł

    Pojemnik z bańkami mydlanymi w kształcie szampana. Dobra weselna propozycja do umieszczenia na stole w ramach podziękowania dla gości. Atrakcja dla dzieci, nowoczesny wygląd. Wysokość buteleczki około 9,5cm a pojemność wynosi 28ml.

  • 1,00 zł

    Bańki mydlane / torcik.Pojemnik z płynem i końcówką do robienia baniek.Na WESELA, KOMUNIE, PARTY …

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów