Kategorie

Szukaj na blogu

Nowości w Happenings!

Opublikowany: 2019-01-30 23:27:54
Kategoria: Inspiracje

Nowości w Happenings!

Wraz z pożegnaniem roku 2018 postanowiliśmy wprowadzić do naszego sklepu małe zmiany. Poprzedni rok dał nam ostro popalić, w szczególności końcówka związana z Bożym Narodzeniem. Tak naprawdę dopiero niedawno mogliśmy złapać oddech, a dzięki niemu zainwestowaliśmy swój czas w delikatne poprawki naszego show roomu. Przede wszystkim odmalowaliśmy ściany i sufit. W niektórych miejscach na naszej starej posadzce położyliśmy kawałki wykładziny w kolorze zielonej trawy. Wykładzina ociepla wizerunek podłogi, nawet w tak niewielkim stopniu. Niestety, ale przez brak funduszy i większej ilości czasu, nie mogliśmy sobie pozwolić na więcej. Niemniej jednak mamy nadzieję, że się Państwu spodoba, a to nie wszytko co chcieliśmy zaprezentować! Bowiem w naszym sklepie najważniejsze są zawsze dekoracje, tutaj znajdziecie ich Państwo caaaałą masę :)

Dekoracje na wiosnę, lato 2019

Oczywistym jest, że wraz z nadejściem pierwszych dni ciepła, robimy wiosenne porządki. Stare chowamy do szafy i ubieramy się w nowe. Podobnie jest u nas. Z tym, że całą naszą aranżacje zmieniamy wraz z pierwszymi promieniami słońca, zaraz po nowym roku. Na co postawiliśmy w 2019? Przede wszystkim na śluby, urodziny, i uwaga tutaj niespodzianka! Baby Shower! Baby shower to nowy trend który dotarł do nas z zachodu, a polega on na imprezie organizowanej przez koleżanki przyszłej mamy! Impreza może się odbyć przed jak i po ustaleniu płci dziecka. Specjalnie dla wszystkich przyszłych mam prezentujemy: serwetki, banery, talerzyki, inne ciekawe gadżety które urozmaicą im czas podczas spotkania z przyjaciółkami. Trzymamy kciuki, żeby baby shower było właśnie naszym konikiem w tym nowym roku!

Dekoracje na urodziny w 2019

Rok 2019 przyniesie nam wiele zmian. Aktualnie producenci artykułów licencjonowanych mieszają swoje postaci z bajek z modą która miała swoje początki w 2018 roku. Jednorożce i flamingi będą się pojawiać w bajkach Disneya jak i Marvela. W szczególności tych z Myszką Minnie oraz Frozen. Dekoracje ze świnką Pepą, Spidermanem, Strażakiem Samem itd również będą cały czas na topie. Tam gdzie nie będzie akcentów w postaci egzotycznych zwierząt, będą dominowały kolory przede wszystkim pastelowe, delikatne powiązane z kolorystyką danej bajki.

Dekoracje na ślub w 2019

Nawiązując do naszego ostatniego artykułu, jednym słowem: boho. Boho dalej modne, ale! Jeszcze bardziej modne będzie mieszanie bieli ze złotem, bieli z różem, czy też bieli ze srebrem. Gold Rose, to nowy ciekawy kolor nawiązując do różowego złota, który aktualnie jest bardzo popularny na zachodzie.
Opisując boho. Lekkie i przewiewne akcenty w postaci koronki, drewniane elementy oraz butelkowa zieleń. Bądźmy jednak rozważni! Jeżeli nasza sala sama w sobie nie prezentuje stylu rustykalnego który jest nawiązaniem do boho, nie porywajmy się z motyką na słońce.
Co z tym gold rose? No właśnie, osobiście nie spotkaliśmy się jeszcze z weselem którego dekoracja byłyby w tejże kolorystyce. Dobrze wiemy, że zachód często wyznacza trendy, dlatego w naszym sklepie znajdziecie Państwo bardzo wiele dodatków związanych z różowym złotem jak i samym złotym czy srebrem. Postawiliśmy przede wszystkim na balony. Balony pompowane helem w postaci bukietów balonowych wyglądają naprawdę bajecznie. Wszystko, to zasługa szerokiego dostępu do różnych rodzai balonów. U nas balony możecie Państwo zakupić już napompowane. Wyślemy je do Państwa zabezpieczone w odpowiednim kartonie. Dzięki temu nie ulegną one jakimkolwiek uszkodzeniom czy wadzie.

W tym roku postanowiliśmy!

Każdy ma chyba jakieś noworoczne postanowienia, mamy je również my :)
Nasz plan na ten rok, to przede wszystkim:

  • wysyłka balonów z helem w formie poczty balonowej. Różne rodzaje balonów, od bukietów do pojedynczych sztuk, w tym balony foliowe oraz lateksowe.
  • tworzenie własnych, personalizowanych dekoracji. Zaproszenia, banery, winietki, etykiety oraz wiele innych poligraficznych artykułów specjalnie tworzonych pod indywidualne zamówienia,
  • połączenie naszych usług z naszą sprzedażą internetową,
  • tworzenie artykułów w formie inspiracji z wykorzystaniem konkretnych produktów,
  • jeszcze więcej promocji i korzyści ze współpracy z nami!

A tak wygląda nasz sklep po małych zmianach!

Sklep happenings.pl

Potrzebujesz pomocy?