Kategorie

Szukaj na blogu

Sylwester 2022 - Jakie dekoracje wybrać? Inspiracje Happenings.pl

Opublikowany: 2021-12-28 17:44:02
Kategoria: Inspiracje

Sylwester 2022 - Jakie dekoracje wybrać? Inspiracje Happenings.pl

Sylwester 2022 - jakie sylwestrowe dekoracje wybrać? - Inspiracje Happenings.pl

Nie ma co ukrywać, Sylwester to najhuczniejsza impreza w roku, odbywająca się na całym świecie. Ten rok dał się chyba każdemu we znaki. Dlatego nowy rok przywitajmy z wiarą, nadzieją oraz pełnią optymizmu. Jak? My wam w tym pomożemy!

Sylwester 2022 – pomysły na aranżacje pomieszczenia

Od dekad kolorem dominującym w trakcie sylwestrowych przygotowań są czerń oraz złoto. Te dwa kolory kojarzą nam się z niebywałym szykiem oraz elegancją. Również w dekoracjach można bardzo często spotkać zestawienie czerni i złota, czego przykładem mogą być balony. Te przybierają również różne formy, odpowiednio dostrojone do sylwestrowego nastroju np. butelkę, lub też kieliszek szampana. Dzisiejsze dekoracje prezentują się znacznie lepiej od tych sprzed lat. Nie wyglądają one tanio i banalnie, wręcz przeciwnie, są wykonane z materiałów wysokiej jakości o stonowanych barwach i noworocznych akcentach.

Co konkretnie polecamy w sylwestrową noc

Zestaw dekoracji na sylwestra w kolorze czarno złotym

Wspomniane już wcześniej balony. Te foliowe o różnych kształtach można pompować zarówno helem jak i powietrzem. Do nich świetnie sprawdzą się balony gumowe. Razem możemy stworzyć piękny bukiet balonowy, który umieścimy w rogu pokoju, w najbardziej widocznym miejscu. Balony możemy również porozwieszać w całym pokoju związując np. do karnisza, przyczepiając na przylepce do sufitu, lub ściany.

Na drzwiach warto rozwiesić kurtynę metalizowaną. Jest to niedrogi dodatek, a tworzy naprawdę niesamowity efekt. Na ścianie, lub też oknie, możemy rozwiesić złoty baner „happy new year”. Wszystkie prezentowane przez nas banery mienią się pod światłem. Na stole możemy rozsypać konfetti w kształcie gwiazdek. Polecamy również całą zastawę od talerzyków, po papierowe kubeczki oraz serwetki. Znajdzie się również coś na słodkie wypieki, są to toppery oraz pikery w iście wystrzałowym stylu! A skoro o wystrzałach mowa, to polecamy również wystrzałowe tuby konfetti, idealne podczas wybicia północy!

W tym roku możecie również u nas znaleźć rekwizyty do zdjęć. Świetny pomysł na wspólne fotki!

Wybór jest naprawdę szeroki, a całość znajdziecie pod tym linkiem --> Dekoracje na sylwestra

Korzystając z okazji chcieliśmy wam życzyć wszystkiego co najpiękniejsze w kolejnym, zbliżającym się roku. Żeby był taki jaki sobie tylko wymarzymy, pod względem zdrowia, pracy oraz każdej istotnej dla nas rzeczy.

 

Potrzebujesz pomocy?