Kategorie

Szukaj na blogu

Sztuczne choinki premium - co powinieneś o nich wiedzieć? - sklep Happenings.pl

Opublikowany: 2019-12-03 19:30:50
Kategoria: Inspiracje

Sztuczne choinki premium - co powinieneś o nich wiedzieć? - sklep Happenings.pl

Choinka to chyba najbardziej znana i charakterystyczna dekoracja świąteczna, bez której nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Dlatego co roku, zgodnie z tradycją, choinka pojawia się niemal w każdym domu, w którym obchodzimy święta. Przez długie lata żywe drzewka były najchętniej kupowanymi okazami, głównie ze względu na swój piękny zapach i naturalny wygląd. Od niedawna jednak coraz popularniejsze stają się sztuczne choinki premium, które w kwestii wyglądu w niczym nie ustępują kuzynkom z lasu, a ponadto mają wiele dodatkowych zalet. Po raz kolejny Happenings.pl stawia na wariant eko, dlatego w tym roku szczególnie promujemy wybór sztucznej choinki zamiast żywej. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w sztuczną choinkę zamiast żywej oraz czym różnią się między sobą choinki dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy do lektury!

Dlaczego warto wybrać sztuczną choinkę?

Po pierwsze, co roku z okazji świąt ścina się miliony drzew (głównie świerków i jodeł) w lasach tylko po to, żeby w każdym domu mogła pojawić się choinka. Drzewko świąteczne zdobi nasze wnętrza około miesiąca, po czym zwyczajnie wyrzuca się je na śmietnik. Sztuczna choinka wspiera zatem trendy ekologiczne - dzięki zainwestowaniu w sztuczne drzewko, jedno prawdziwe ma szansę oddychać trochę dłużej. To zawsze ogromny plus, jeśli mamy możliwość zaoszczędzić cierpienia środowisku. Ponadto, sztuczne choinki premium wyglądają tak naturalnie, że są praktycznie nieodróżnialne od swych żywych odpowiedników. Choinki premium z polietylenu (miękki, elastyczny, przyjemny w dotyku materiał) mają grube igły zrobione z naturalnych odlewów oraz gęste gałązki skonstruowane w taki sposób, aby łatwo można było je ułożyć w dowolną stronę, co pomoże uzyskać największą rozłożystość, a także pozwoli na szybkie rozłożenie i złożenie choinki. Można dokupić do nich także zapach świerkowy w postaci delikatnego olejku, co sprawi, że w naszym domu nadal będzie czuć leśną świeżość. Choinki premium co prawda kosztują więcej niż żywe drzewka świąteczne, ale o ich wytrzymałości świadczy gwarancja producenta aż na 12 lat! Żywa choinka może wytrzymać najwyżej dwa miesiące, zanim jej igły opadną, a samo drzewko uschnie. W przeciwieństwie do niej, choinka premium to produkt na długie lata. Warto też pamiętać, że polietylen to nie tylko wytrzymały materiał, ale jest także przyjazny środowisku, łatwo ulega bowiem recyklingowi, można go przetwarzać, a w wyniku spalania powstaje z niego woda, dwutlenek węgla i azot.

Czym różnią się między sobą sztuczne choinki?

Przede wszystkim sztuczne choinki w naszej ofercie różni rozmiar - możesz wybrać zarówno mniejsze drzewko, które stanie na twoim biurku, jak i większą choinkę zdobiącą duży salon. W ofercie znajdziesz tradycyjne, zielone drzewka oraz ośnieżone, których igły pokryte są dodatkowo trwałym, sztucznym śniegiem. Niektóre z choinek mają wbudowane lampki LED dopasowane do koloru igieł, dzięki czemu nie będziesz już potrzebować dodatkowych sznurów lampek choinkowych (gwarancja na 12 lat obejmuje także diody!). Cena choinki premium zależy głównie od rozmiaru oraz gęstości gałęzi. Aby święta były jeszcze przyjemniejsze, w naszej przedświątecznej ofercie znajdziesz choinki z polietylenu w specjalnych, promocyjnych cenach. Bądź eko już teraz i postaw na święta z Happenings.pl!

Sprawdź nasze promocje:

Potrzebujesz pomocy?