Sztuczne kwiaty jak żywe - gdzie kupić?

Opublikowany: 2018-11-11 22:49:51
Kategoria: Inspiracje

Sztuczne kwiaty jak żywe - gdzie kupić?

Sztuczne kwiaty to bardzo gorący trend tego sezonu jesiennego – wyglądają zupełnie jak te prawdziwe, są trwałe, mają piękne barwy, nie więdną, można ich użyć wielokrotnie, do wyboru są wszelkie możliwe gatunki, a dekoracje z ich użyciem ożywiają każde przyjęcie i, przede wszystkim, łatwo je wykonać. Sztuczne kwiaty zamiast żywych sprawdzą się zarówno na przyjęciu organizowanym we wnętrzu, jak i w ogrodzie. Można także utworzyć z nich własnoręcznie szereg dekoracji – wianki, wieńce, wiązanki ślubne, tradycyjne bukiety, ozdoby do włosów, stroiki, dekoracje stołu oraz sali. Najmodniejsze sztuczne kwiaty to te, dzięki którym wykonasz jesienne kompozycje w ciepłych barwach. Przedstawiamy kilka pomysłów na dekoracje z użyciem sztucznych kwiatów.


Sztuczne kwiaty do wianka – modny atrybut druhny

Wianki opanowały wybiegi mody, a sesje fotograficzne z ich udziałem są coraz bardziej popularne w internecie. Klasyczne, delikatne wianki przypominające te z lat 70-tych pięknie pasują do zwiewnych sukienek, skórzanych kurtek i dżinsów, a także królują na koncertach muzycznych. Sztuczne kwiaty sprawdzą się idealnie w tej roli, dzięki nim wianek wciąż będzie wyglądał jak świeży i zdobił całą kreację. Hippisowska moda nadal jest w cenie, a wielbicielek wianków stale przybywa. Dzięki elastyczności i trwałości sztucznych kwiatów, ułożenie z nich wianka samemu zajmie ci krótką chwilę. Wianki stały się też bardzo modnym atrybutem druhen – delikatne kwiaty pięknie wyglądają na zdjęciach!

Jesienne kompozycje ze sztucznych kwiatów – zostań florystą w domowym zaciszu

Uwielbiamy typowo jesienne gatunki kwiatów przede wszystkich ze względu na ich piękne pomarańczowo-czerwone barwy które wyglądają jak żywe. Z łatwością wykonasz unikatowe kompozycje z użyciem sztucznych kwiatów. Bukiety wykonane z jesiennych sztucznych kwiatów świetnie sprawdzą się w roli dekoracji pomieszczenia, ocieplając je zarazem. Ciepłe barwy kwiatów sprawią, że wnętrze wnet stanie się bardziej przytulne. Jesienne sztuczne kwiaty śmiało możesz łączyć z innymi naturalnymi elementami – złotymi liśćmi, dyniami dekoracyjnymi, szyszkami i jarzębiną, a całość najlepiej będzie wyglądać w dużym wazonie w szlachetnym kolorze, na przykład butelkowozielonym. Liczy się kreatywność!

sztuczne kwiaty jak żywe

Sztuczne kwiaty do wiązanek ślubnych – bukiet jesiennych marzeń

Organizujesz ślub jesienią? Wobec tego wiązanka ślubna z jesiennych kwiatów to twój must have! 
W końcu i w tym konkretnym przypadku nasze kwiaty mogą wyglądać jak żywe. Szkoda by było nie wykorzystać tak pięknych gatunków w swojej kompozycji. Hortensje, róże, astry, gerbery czy chryzantemy są do twojej dyspozycji. Sztuczne kwiaty sprawią, że nie będziesz musiała martwić się o stan swojego bukietu przez całą noc zabawy. Spróbuj połączyć kolory jesiennej wiązanki ślubnej z pozostałymi dekoracjami weselnymi, całość będzie się pięknie uzupełniać, a twoje wesele zyska niesamowitą, magiczną aurę, którą tylko złota jesień może zagwarantować!

Sztuczne kwiaty jako ozdoby do włosów

Nie tylko wiązanki i kompozycje zostały opanowane przez sztuczne kwiaty, ale także ozdoby do włosów. Kwiaty na głowie sprawdzą się przy wielu okazjach: eleganckich przyjęciach, koncertach, sesjach zdjęciowych, weselach, a latem nawet na co dzień. 

Możesz ich użyć jako spinek, zrobić z nich opaski DIY, a także przewiązać nimi kucyk. Większość ozdób zdołasz wykonać własnoręcznie w kilka minut, a pomogą ci w tym artykuły florystyczne, której znajdziesz w naszej ofercie, na przykład druty i taśmy florystyczne, ozdobne sznurki i kolorowe wstążki.

Sztuczne kwiaty do dekoracji – jesienne inspiracje

Dzięki wymianie żywych kwiatów na ich sztuczne odpowiedniki, nie trzeba już dłużej martwić się o stan swojej dekoracji, a ponadto można ją przygotować z dużym wyprzedzeniem. Sztuczne kwiaty posłużą ci przy tworzeniu kwiecistych łuków, girland, dekoracji stołu, wieńców, stroików i innych elementów dekoracyjnych. Ich zaletą są intensywne kolory, dostępność różnych wzorów oraz łatwość wykonywania dekoracji DIY. Możesz dowolnie łączyć ze sobą wybrane gatunki sztucznych kwiatów tak, by stworzyć wymarzone dekoracje na swoim przyjęciu, weselu, w ogrodzie, czy po prostu w swoim domu.

Gdzie kupić sztuczne kwiaty?

Sztucznych kwiatów do dekoracji w rozmaitych wzorach i kolorach szukaj na happenings.pl – nic nie ozdobi twojego przyjęcia tak jak nieśmiertelne, jesienne kwiaty!
Oprócz naszego sklepu, polecamy przede wszystkim inne firmy z wysokiej jakości sztucznymi kwiatami od polskiego producenta z łodzi Paula.

Potrzebujesz pomocy?