Targi Ślubne Poznań 2019

Opublikowany: 2019-01-29 15:53:35
Kategoria: Inspiracje

Targi Ślubne Poznań 2019

13 Stycznia 2019 mieliśmy przyjemność gościć na targach ślubnych w Poznaniu. Nie jako wystawcy, tylko z tej drugiej strony, jako osoby poszukujące inspiracji na swój ślub. Chcieliśmy wcielić się w role przyszłych Nowożeńców :) Było to bardzo ciekawe doświadczenie, gdyż zazwyczaj, to my jesteśmy tymi którzy zabiegają o Państwa intencję. Targi w Poznaniu, to coś zupełnie innego niż te organizowane na terenie naszego województwa zachodniopomorskiego. Są naprawdę duże! Liczba osób odwiedzających powala na kolana, w pewnym momencie dosłownie stanęliśmy w miejscu i nie mogliśmy się ruszyć. Było naprawdę ciasno! Jeżeli chodzi o same targi i co ciekawego tam spotkaliśmy, opiszemy w paru akapitach poniżej.

Ślub w stylu Boho

Niezmienny trend na ślub w stylu Boho trwa już parę dobrych lat i nie wygląda na to, żeby w tej materii mogło coś ulec zmianie. Tym punktem jesteśmy troszeczkę rozczarowani, Boho jest piękne, ale ilość stoisk nawiązująca do boho była stanowczo za duża. Dopiero w zeszłym roku zauważyliśmy tworzenie wesel w stylu bardziej Glamour gdzie dominujące kolory, to przede wszystkim te świecące, ale nie rażące takie jak: srebrny, złoty, tak zwany golden rose (różowe złoto) oraz standardowo biel. Nie zauważyliśmy tego trendu jednak na targach, a szkoda. Jeżeli chcemy się wyróżnić, butelkowa zieleń, grant, to naszym zdaniem również ciekawa propozycja delikatnie powiązana z Boho, ale możemy to podciągnąć pod zupełnie inny rodzaj wesela. Stoisk z boho takich jak sale weselne, weeding plenerzy, dekoracje, zaproszenia było dobre 80%. Boho ma swój urok, ale jeżeli chcemy się uwidocznić podczas naszego wesela, warto pomyśleć o czymś innym.

Atrakcje na wesele

Tutaj również targi nie pokazały nam żadnej ciekawej alternatywy. Fotobudka na lewo, fotobudka na prawo i może jeszcze przy okazji fotolustro naprzeciwko. Super sprzęt, fajna atrakcja w jednym jak i drugim przypadku, ale patrząc po rynku, który ma nam znacznie więcej do zaoferowania, powinno być więcej innych atrakcji, takich jak gry integracyjne na specjalnej macie, fireshow, itd. Chcieliśmy zaczerpnąć świeżego oddechu, ale niestety nie było jak. Wszystko to my, jak i również Państwo, znamy.
Wśród sprzętu który nam zapadł w pamięci była fotobudka w odrestaurowanym samochodzie VW t2.
Ciekawa propozycja na tle innych fotobudek:

Samochody do ślubu

Na targach oprócz sal weselnych, fotografów, fotobudek, itd. nie zabrakło również samochodów do ślubu. Tutaj wszystko zależy od naszego gustu. Autem które stanowczo dominowało był Ford Mustang. W starej jak i najnowszej odsłonie. Koszta wynajmu aut wahały się od 300 do 1500zł w zależności od upodobań oraz charakteru usługi, tutaj wybór mieliśmy naprawdę duży. Ten punk targów jak najbardziej na "+".

Personalizowane zaproszenia, pudełka, winietki, itp.

Nawiązując do pierwszego nagłówka, ślub w stylu Boho, wszystkie personalizowane rozwiązania również były podciągnięte pod ten trend. Oczywiście był on dominujący, ale tutaj większość wystawców przedstawiała nam pełną dowolność w kompozycji naszych zaproszeń, winietek, etykiet, naklejek, itp. Ceny? wcale nie takie wygórowane, dla przykładu zaproszenia możemy dostać już od 1,20zł/szt! Punkt z personalizowanymi akcesoriami, kolejny "+" dla targów w Poznaniu. Od jakiegoś czasu modna jest również sklejka. Na sklejce możemy wykonać dosłownie wszystko to samo co na papierze, a może nawet jeszcze więcej. Na poniższym zdjęciu przestawiamy parę ciekawych propozycji grawerów.

personalizowane-zaproszenia-na-slub

Potrzebujesz pomocy?