Bombki

Czy ktokolwiek wyobraża sobie Boże Narodzenie i choinkę bez bombek? Są obowiązkowym elementem przystrojenia świątecznego drzewka, mogą być różnokolorowe i utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej, okrągłe i w różnych kształtach. W Naszej ofercie znajdą Państwo bombki zarówno szklane, jak i nietłukące się, wszystkie w atrakcyjnych cenach. Oprócz...

Czy ktokolwiek wyobraża sobie Boże Narodzenie i choinkę bez bombek? Są obowiązkowym elementem przystrojenia świątecznego drzewka, mogą być różnokolorowe i utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej, okrągłe i w różnych kształtach. W Naszej ofercie znajdą Państwo bombki zarówno szklane, jak i nietłukące się, wszystkie w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego gwarantujemy liczne ozdoby na choinkę – oprócz bombek, przydadzą się także anielskie włosy, sznury różnokolorowych korali/pereł albo kryształowe girlandy, które z powodzeniem przystroją choinkę.

Więcej

Bombki Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Nietłukące

  Nietłukące bombki to przede wszystkim te wykonane z tworzywa sztucznego. 
  W swojej ofercie prezentujemy Państwu :

  • bombki kształtki - bombki w kształcie choinek, dzwoneczków, słodkicha lasek
  • bombki przezroczyste - bombki akrylowe, zgrzewane od środka
  • bombki gładkie - różne rozmiary bombek, oraz kolory
  • bombki drewniane - bombki wykonane z tworzywa naturalnego jakim jest drewno
  • bombki ręczne robione - bombki w kształcie mikołajków, aniołków, reniferków wykonane z filcu oraz innych artykułów florystycznych. 
 • Szklane

  Szklane bombki w jednolitych kolorach. W swojej ofercie prezentujemy bombki z połyskiem oraz matowe o różnych średnicach. Większość pakowana po 24 i 36 sztuk. Bombki bardzo wysokiej jakości, malowane proszkowo. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów