Bombki choinkowe

Czy ktokolwiek wyobraża sobie Boże Narodzenie i choinkę bez bombek? Są obowiązkowym elementem przystrojenia świątecznego drzewka, mogą być różnokolorowe i utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej, okrągłe i w różnych kształtach. W Naszej ofercie znajdą Państwo bombki choinkowe zarówno szklane, jak i nietłukące się, wszystkie w atrakcyjnych cena...

Czy ktokolwiek wyobraża sobie Boże Narodzenie i choinkę bez bombek? Są obowiązkowym elementem przystrojenia świątecznego drzewka, mogą być różnokolorowe i utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej, okrągłe i w różnych kształtach. W Naszej ofercie znajdą Państwo bombki choinkowe zarówno szklane, jak i nietłukące się, wszystkie w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego gwarantujemy liczne ozdoby na choinkę – oprócz bombek, przydadzą się także anielskie włosy, sznury różnokolorowych korali/pereł albo kryształowe girlandy, które z powodzeniem przystroją choinkę. Więcej znajdziecie Państwo w dziale ozdób choinkowych.

Bombki choinkowe szklane

Wyróżniamy przede wszystkim dwa rodzaje bombek. Bombki szklane tworzone metodą mechaniczną oraz bombki szklane tworzone ręcznie. Różnicy na pierwszy rzut oka nie znajdziemy. Dopiero po spojrzeniu na ich czubek zobaczymy, że te odlewane ręcznie mają wydłużoną końcówkę z haczykiem. Jeżeli chodzi o specyfikacje są one zbliżone. Bombki mechaniczne są tworzone masowo, przez co dla niektórych mogą stracić swoją unikatowość. Bombki dmuchane ręcznie, zazwyczaj są dodatkowo zdobione brokatem i farbą. Jedne i drugie prezentują się pięknie na świątecznym drzewku. Musimy mieć świadomość, że dekoracje świąteczne są sezonowe. Jeżeli mamy ograniczony budżet nie ma co się skupiać na bombkach dmuchanych ręcznie, ich ceny są stosunkowo drogie w porównaniu z bombkami odlewanymi mechanicznie.

Bombki choinkowe sztuczne

Czy też inaczej bombki nietłukące. To głównie bombki z tworzywa sztucznego. Kiedy warto użyć bombki nietłukącej? W przypadku jeżeli nasza choinka wystawiona jest na zewnątrz nie warto inwestować w dużo droższe szklane bombki. Musimy mieć świadomość tego, że wszystko co się błyszczy przyciąga również uwagę złodzieja.
Jeżeli tworzymy stroiki pod sprzedaż czy też dla szerszego grona osób również powinniśmy zainteresować się tego typu bombkami. Ich wielkość zaczyna się już od 2,5cm, a cena jest przerażająco niska :-) Jakość? Tutaj warto zwrócić uwagę na producenta. Większość sprzedawanych przez nas bombek posiada na opakowaniu high quality, co mówi samo za siebie o ich jakości.

Bombki kształty czy bombki okrągłe

Użyjmy jednych i drugich. Nie bójmy się tworzyć. Połączmy wielkości bombek, ich rodzaje, kolory oraz kształty. Zróbmy to w taki sposób żeby zachować wyszukaną kompozycję. W naszej ofercie można znaleźć bombki choinkowe w kształcie szyszek, serduszek, figur geometrycznych.

Każdy król potrzebuje korony - czubek choinki

Bombka w kształcie gwiazdy czy też szpikulca powinna znaleźć swoje miejsce na samym szczycie. W końcu uczcijmy to co udekorowaliśmy. Pewnie zastanawiacie się Państwo czy tego typu dekoracje świąteczne nie odeszły już dawno temu dp lamusa. Otóż nie! Dlaczego coś co jest tradycją miałoby być niemodne? Jest modne! Tylko jakość wykonania oraz sama dekoracja uległa lekkiej zmianie. My uważamy, że na lepsze.

Więcej

Bombki choinkowe Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Nietłukące

  Nietłukące bombki to przede wszystkim te wykonane z tworzywa sztucznego. 
  W swojej ofercie prezentujemy Państwu :

  • bombki kształtki - bombki w kształcie choinek, dzwoneczków, słodkicha lasek
  • bombki przezroczyste - bombki akrylowe, zgrzewane od środka
  • bombki gładkie - różne rozmiary bombek, oraz kolory
  • bombki drewniane - bombki wykonane z tworzywa naturalnego jakim jest drewno
  • bombki ręczne robione - bombki w kształcie mikołajków, aniołków, reniferków wykonane z filcu oraz innych artykułów florystycznych. 
 • Szklane

  Szklane bombki w jednolitych kolorach. W swojej ofercie prezentujemy bombki z połyskiem oraz matowe o różnych średnicach. Większość pakowana po 24 i 36 sztuk. Bombki bardzo wysokiej jakości, malowane proszkowo. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów