Dekoracje

Wieczór panieński i kawalerski wymaga wyjątkowych rozwiązań w kwestii dekoracji – zamiast eleganckich wnętrz, mile widziane będą zabawne akcenty, które wzbudzą wiele śmiechu i sprawią, że wieczór zatrzyma swoje sekrety na zawsze. Takie właśnie elementy znajdą Państwo w Naszej Oferciemetalizowane kurtyny dodające wnętrzu aury tajemniczości, pł...

Wieczór panieński i kawalerski wymaga wyjątkowych rozwiązań w kwestii dekoracji – zamiast eleganckich wnętrz, mile widziane będą zabawne akcenty, które wzbudzą wiele śmiechu i sprawią, że wieczór zatrzyma swoje sekrety na zawsze. Takie właśnie elementy znajdą Państwo w Naszej Oferciemetalizowane kurtyny dodające wnętrzu aury tajemniczości, płatki róż, szarfy i banery dekoracyjne, mega konfetti, a także gotowe zestawy do zabawy na wieczór panieński i kawalerski, które ujednolicą całość dekoracji. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Więcej

Dekoracje Jest 9 produktów.

 • 2,49 zł

  Pakowane po 100 szt. Piękna i romantyczna dekoracja weselnego stołu, sypialni itp. Można je rozsypać na parkiecie, przed wejściem do kościoła lub sypnąć nimi na parę wychodzącą z kościoła. Wspaniałe wypełnienie "wybuchających balonów". Pięknie będą wyglądały rozsypane na urodzinowym przyjęciu, a te w kolorze czerwonym lub bordowym z pewnością przydadzą...

 • 1,99 zł

  Konfetti z napisami to świetne dekoracja na wieczór panieński. W ofercie mamy konfetti z tekstami : danger kobiety piją, gorączka panieńskiej nocy, uwaga trwa wieczór panieński i wiele innych! W opakowaniu około 40 sztuk.

 • 6,49 zł

  BANNER NA WIECZÓR PANIEŃSKI Stylowy i wieczorowy transparent podkreślający charakter kobiecego spotkania. Szeroki na 292cm!

 • 9,99 zł

  Duża kurtyna metalizowana koloru złotego o wymiarach : 0,9m x 2,5m.  Idealnie nadaje się na imprezy typu : wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy urodzinowe, karnawał, oraz imprezy promocyjne dla firm. W szczególności swoje zastosowanie znajduje podczas nowego roku. Jest bardzo lekka. Można ją z łatwością zawiesić w oknach, w drzwiach/przejściu, na...

 • 9,99 zł

  Kurtyna metalizowana koloru srebrnego Wymiary produktu to  0,9m x 2,5m. Idelanie nadaje się na imprezy typu: wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy urodzinowe, karnawał, oraz imprezy promocyjne dla firm.

 • 1,00 zł

  Zabawna taśma/szarfa na wieczór panieński!

 • 2,49 zł

  Płatki róż pakowane po 100 szt. Piękna i romantyczna dekoracja weselnego stołu, sypialni itp. Można je rozsypać na parkiecie, przed wejściem do kościoła lub sypnąć nimi na parę wychodzącą z kościoła. Płatki róż to wspaniałe wypełnienie "wybuchających balonów". Pięknie będą wyglądały rozsypane na urodzinowym przyjęciu, a te w kolorze czerwonym lub bordowym...

 • 6,99 zł

  Baner holograficzny No to jazda!, wymiary około 14x177 centymetrów. Pakowanie: 1 sztuka. Idealny na wieczór panieński kawalerski oraz 18 urodziny!

 • 13,99 zł

  Satynowe Serduszka Każde serduszko ma wymiar 2,6x2,8cm Opakowanie zawiera 100szt. serduszek. Serca wykonane są z gąbki i obszyte błyszczącą satyną.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów