Ozdoby alkoholu

Dekoracje na alkohol w swojej kolekcji posiadamy bardzo dużo rozmaitych wzorów naklejek na wódkę, zawieszek na alkohol, akcyzy na wódkę weselną
Warto połączyć np. etykiety z akcyzami. Wszystko wtedy komponuje się w jedną całość, pokazując estetykę i elegancję podczas Państwa przyjęcia.
W naszej ofercie oprócz etykiet jednostronnych na wódkę wes...

Dekoracje na alkohol w swojej kolekcji posiadamy bardzo dużo rozmaitych wzorów naklejek na wódkę, zawieszek na alkohol, akcyzy na wódkę weselną
Warto połączyć np. etykiety z akcyzami. Wszystko wtedy komponuje się w jedną całość, pokazując estetykę i elegancję podczas Państwa przyjęcia.
W naszej ofercie oprócz etykiet jednostronnych na wódkę weselną, posiadamy również etykiety dwustronne na wódkę weselną. Warto się zastanowić czy zależy Państwu również na oklejeniu tyłu alkoholu czy może sam przód wystarczy.

Więcej

Ozdoby alkoholu Jest 33 produktów.

na stronę
 • 5,99 zł

  Etykieta dwustronna idealnie nadaje się do dekoracji wódki weselnej. Jest łatwa do zamocowania - działa na zasadzie naklejki samoprzylepnej. Kolory etykiety są uniwersalne, będą pasowały do każdego wystroju sali. Wymiary dużej etykiety 12,5 x 9,5 cm Wymiary małej etykiety 8cm x 6 cm W opakowaniu  25 szt. większych i 25 szt. mniejszych etykiet

 • 5,99 zł

  Etykieta dwustronna to niedroga dekoracja butelki z wódką weselną.  W bardzo łatwy sposób nakleisz ją na butelkę, gdyż każda naklejka posiada już klej.

 • 5,99 zł

  Etykieta na wódkę weselną  to wspaniały element do udekorowania butelki. W paczce znajduje się aż 50 naklejek - 25 sztuk na przód oraz 25 na tył. Ich wielkość pasuje na prawie każdą butelkę, wymiary dużej naklejki to 12,5 cm na 9,5 cm, małej to 8 cm na 6 cm.

 • 5,99 zł

  Etykiety na wódkę weselną to element, który uzupełnia dekorację stołu weselnego. Gołębie, serca i obrączki to stylowy motyw, który pasuje do każdego wystroju sali. Wymiary dużej naklejki to 12,5 cm na 9,5 a małej to 8 cm na 6 cm, czyli pasujące na prawie każdą butelkę.

 • 5,99 zł

  Etykiety dwustronne to idealna dekoracja butelek na wesele. W końcu jej wystrój również musi wpisać się w dekorację sali. Ponadto jest to niedroga jaki i przyjemna do zamocowania naklejka. W komplecie znajduje się aż 50 sztuk etykiet - 25 sztuk na przód oraz 25 sztuk na tył. 

 • 5,99 zł

  Etykiety dwustronne na wódkę weselną to idealne urozmaicenie dla weselnego trunku. Naklejki na przód o wymiarach 12,5 cm na 9,5 cm oraz na tył o wymiarach 8 cm na 6 cm, dopasowane są do większości dostępnych na rynku kształtów butelek. Jedno opakowanie zawiera 25 gotowych do naklejenia kompletów.

 • 5,99 zł

  Etykieta dwustronna na wódkę weselną Dekoracja ślubna w postaci dwustronnych etykiet na alkohol urozmaici każde przyjęcie weselne. Ciekawe wzory oraz napisy z pewnością spodobają się gościom weselnym. W opakowaniu jest po 25 sztuk małych i dużych etykiet. Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm

 • 5,99 zł

  Etykiety dwustronne jako dekoracja ślubna Nalepki na butelkę to idealna dekoracja na Twoje wesele. Ciekawe napisy oraz różnorodne wzory z pewnością rozbawią Twoich gości. Jest to niedroga i łatwa dekoracja ślubna. Opakowanie zawiera  po 25 sztuk etykiet na przód i tył butelki. Duża etykieta (przód butelki) wymiary : 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył...

 • 5,99 zł

  Dwustronne naklejki na butelkę wódki weselnej. Oryginalny dodatek do wystroju ślubnego stołu. Opakowanie zawiera 25 kompletów gotowych do użycia etykiet o wymiarach 12,5 cm na 9,5 cm (duża) oraz 8 cm na 6 cm (mała). 

 • 5,99 zł

  Nalepki weselne na butelkę. Oferujemy Państwu 50 sztuk nalepek na butelkę w wielu weselnych wzorach. ( 25 sztuk na przód i 25 na tył butelki). Etykiety są dopasowane do każdej tradycyjnej butelki. Wymiary dużej etykiety to : 12,5 cm x 9,5 cm a małej : 8 cm x 6 cm. Wzory nalepek są powtarzalne w wielu innych akcesoriach weselnych w naszej ofercie.

 • 5,99 zł

  Etykiety dwustronne na alkohol to idealna dekoracja na każde wesele. Pięknie ozdobią każdą butelkę i nadadzą Twojemu przyjęciu unikatowy charakter. Nasze etykiety posiadają dobrej jakości klej, dzięki któremu dekorowanie butelek będzie szybkie i przyjemne.

 • 3,99 zł

  Etykiety jednostronne na butelkę weselną Naklejki na butelkę weselną to idealna dekoracja ślubna. Dużą zaletą tego produktu jest łatwa i szybka aplikacja. Etykiety są odpowiednio dopasowane do kształtu butelki o pojemności 0,5l oraz 0,7l. Etykiety o wymiarach : 12,5 cm x 9,5 cm

Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów