Dekoracje stołu

Dekoracje stołu weselnego cz 1.

Od czego zacząć?

Wbrew pozorom przystrojenie stołu weselnego nie wcale takie trudne. Wystarczy zachować odpowiednie standardy, nie łamać schematów, chociaż jeżeli mamy swoją wizję i czujemy się pewnie w tego typu sztuce, warto spróbować. Jeżeli właściciel sali zapewnia nam obrusy na stół weselny to fundamenty mamy...

Dekoracje stołu weselnego cz 1.

Od czego zacząć?

Wbrew pozorom przystrojenie stołu weselnego nie wcale takie trudne. Wystarczy zachować odpowiednie standardy, nie łamać schematów, chociaż jeżeli mamy swoją wizję i czujemy się pewnie w tego typu sztuce, warto spróbować. Jeżeli właściciel sali zapewnia nam obrusy na stół weselny to fundamenty mamy postawione. W przeciwnym razie powinniśmy kupić, lub też wypożyczyć obrusy. Przez środek obrusy poprowadźmy organzę, lub inny dowolny materiał który posłuży nam za bieżnik. Organza na stół, znajdziecie ją Państwo w dziale materiały. Na bieżniku możemy postawić np.

 • sztuczne kwiaty
 • świece
 • lampiony
 • świeczniki kryształowe
 • girlandy perłowe
 • rozsypane płatki róż

Wszystko powinno zachować pewną hierarchia. Dlatego zacznijmy w pierwszej kolejności od wyżej wymienionych rzeczy. Ułożenie, kolorystyka, łączenie artykułów zależy już od nas. Dla przykładu białe świece walcowe możemy obwiązać złotą girlandą perłową. Wokół kompozycji kwiatowych czy też latarni możemy rozsypać płatki róż.

Dekoracje stołu weselnego cz 2.

Na obrusie przy każdym z miejsc które mają zająć nasi goście, powinna znaleźć się winietka ślubna. Dzięki temu każdy zaproszony gość będzie wiedział w którym miejscu powinien zasiąść. 
Obok nich postawmy podziękowania dla gości weselnych. Pudełeczka, a w nich słodka niespodzianka. Serwetki na stół weselny - możemy użyć tych z materiału satynowego, lub jednorazowych serwetek dostępnych w każdym sklepie, również u nas. Jeżeli mamy możliwość wypożyczenia materiałowych serwetek, sprawdzą się one dużo lepiej niż te jednorazowe. Oprócz tego, że są bardziej wyrafinowane, to są dużo większe i dużo lepiej wkomponują się w nasze dekoracje stołu weselnego.

Więcej

Dekoracje stołu W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Serwetki

  Serwetki na wesele, dobranie ich to nie lada wyzwanie. Musimy się zastanowić czy dbamy bardziej o jednolitość koloru podczas imprezy, czy też wolimy dodać do niej lekkie wzory. Wzory które zostaną właśnie ukazane na naszych serwetkach weselnych. Serwetki z ornamentami, serwetki w kropki, serwetki elegance, wszystko znajdziecie Państwo właśnie tutaj. Pamiętajmy, że dekoracje na ślub powinny być stonowane, dotyczy to również serwetek.

 • Płatki róż

  Płatki róż to piękne dekoracje na ślub które możemy wykorzystać nie tylko podczas obsypania Pary Młodej wychodzącej z kościoła ale również jako dodatek na naszych stołach weselnych. Pięknie będą prezentować się wśród świec oraz perłowych girland. Płatki róż, do wyboru bardzo dużo kolorów. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne ozdoby ślubne

  Inne gadżety ślubne

  Płatki róż mogą występować również jako wystrzałowa tuba konfetti
  Te mają różne wymiary. Od 30cm, po 60cm, do 80cm. Idealne jako gadżet dla Państwa gości. 

 • Girlandy perłowe

  Girlandy perłowe na stół 150cm x 5 sztuk. Girlandy posiadają perełki 3 oraz 8mm. Pięknie będą prezentować się wśród ozdobnych świec. Wystarczy, że każdą taką świece ozdobimy naszą girlandą perłową. Girlandy z perełkami na sznurku można dodatkowo zawiesić, lub też owinąć nimi np. filar w domu weselnym czy też krzesła.  

 • Winietki

  Winietki na stół weselny, w naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe wzory do własnoręcznego uzupełnienia. Uważamy, że winietki ślubne dużo lepiej prezentują się z Państwa pismem niż tym maszynowym. Warto dać coś gościom od siebie, a każdy taki nawet mały detal na pewno sprawi jeszcze większy uśmiech na twarzy :-) 

  Winietki na stół weselny na papierze kredowym

  Oprócz winietek na grubym papierze, druku laminowanym, proponujemy również te na papierze kredowym z ornamentami. Wycięcia laserowe ukazują motyle, serca, inne. Winietki na stół weselny tego typu to idealne dekoracje na ślub. Pakowane po 10 sztuk, w ozdobnym opakowaniu.