Druty

Druty są niezbędne przy usztywnianiu kwiatów. Drut florystyczny jest miękki i giętki, a jednocześnie bardzo trwały, dlatego każdy florysta powinien mieć go pod ręką. Drut florystyczny sprawdzi się także do mocowania dekoracji różnego rodzaju, tworzenia sznurów korali oraz podczas ozdabiania stroików lub choinki. W Naszej Ofercie są także dostępn...

Druty są niezbędne przy usztywnianiu kwiatów. Drut florystyczny jest miękki i giętki, a jednocześnie bardzo trwały, dlatego każdy florysta powinien mieć go pod ręką. Drut florystyczny sprawdzi się także do mocowania dekoracji różnego rodzaju, tworzenia sznurów korali oraz podczas ozdabiania stroików lub choinki. W Naszej Ofercie są także dostępne druty kreatywne z miękką otoczką wokół, które idealnie sprawdzą się w tworzeniu dekoracji własnoręcznie, w plastyce i wszelkiej aktywności twórczej. Zarówno drut florystyczny, jak i drut kreatywny, dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej.

Więcej

Druty Jest 2 produktów.

  • 4,99 zł

    Drut florystyczny nawój 30m Szpulka drutu dekoracyjnego lakierowanego, gładkiego, nawój 30m. Średnica drutu to 0,5mm. Wykorzystywany między innymi do mocowania dekoracji oraz przy usztywnianiu elementów roślin w bukietach. Sprawdzi się również do nawijania korali.

  • 7,99 zł

    Druciki kreatywne 100szt Długość drucików 30 cm Druciki kreatywne idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju aktywności twórczej (szczególnie dla dzieci).  Niezwykle wytrzymałe i elastyczne. Jedna sztuka kup teraz to 100 zakupionych wyciorów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów