Dżety, perełki samoprzylepne

Dżety i perełki samoprzylepne to sprawdzony gadżet do nieograniczonych form dekoracyjnych. Samoprzylepne dżety dobrze trzymają się na większości powierzchni, dzięki czemu można je wykorzystać do zdobienia prezentów, kartek okolicznościowych, pudełek na biżuterię i inne przedmioty, zeszytów, papeterii i wielu innych form twórczości artystycznej. ...

Dżety i perełki samoprzylepne to sprawdzony gadżet do nieograniczonych form dekoracyjnych. Samoprzylepne dżety dobrze trzymają się na większości powierzchni, dzięki czemu można je wykorzystać do zdobienia prezentów, kartek okolicznościowych, pudełek na biżuterię i inne przedmioty, zeszytów, papeterii i wielu innych form twórczości artystycznej. Poza tym kolorowe, błyszczące dżety lub kryształy mogą ozdobić klapkę od telefonu, czyniąc go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Perełki samoprzylepne sprawdzą się w szeroko pojętym zdobnictwie i florystyce. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Ofertą.

Więcej
 Mamy 50 produktów
na stronę
 • 3,99 zł

  Średnica 12mm. Ilość na blistrze 114 sztuk.Wykorzystywane przede wszystkim w szeroko pojętej florystyce, dekoratorstwie.Idealne jako dodatek do różnego rodzaju kreacji, wykańczania zaproszeń, kartek oraz ozdób świątecznych.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Średnica 12mm. Ilość na blistrze 114 sztuk w kolorze niebieskim.Wykorzystywane przede wszystkim w szeroko pojętej florystyce, dekoratorstwie.Idealne jako dodatek do różnego rodzaju kreacji, wykańczania zaproszeń, kartek oraz ozdób świątecznych.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Średnica 12mm. Ilość na blistrze 114 sztuk w kolorze różowym.Wykorzystywane przede wszystkim w szeroko pojętej florystyce, dekoratorstwie.Idealne jako dodatek do różnego rodzaju kreacji, wykańczania zaproszeń, kartek oraz ozdób świątecznych.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Średnica 12mm. Ilość na blistrze 114 sztuk w kolorze transparentnym.Wykorzystywane przede wszystkim w szeroko pojętej florystyce, dekoratorstwie.Idealne jako dodatek do różnego rodzaju kreacji, wykańczania zaproszeń, kartek oraz ozdób świątecznych.

  Na magazynie
 • 2,89 zł

  Wymiary motylka 2,4x2,5cm.W opakowaniu znajduje się 15 sztuk.Kolor przyklejanych motylków: jasnoróżowy.Wykorzystywane przede wszystkim w szeroko pojętej florystyce, dekoratorstwie.Idealne jako dodatek do różnego rodzaju kreacji, wykańczania zaproszeń, kartek oraz ozdób świątecznych.

  Na magazynie
 • 2,89 zł

  Wymiary motylka 2,4x2,5cm.W opakowaniu znajduje się 15 sztuk.Kolor przyklejanych motylków: różowy.Wykorzystywane przede wszystkim w szeroko pojętej florystyce, dekoratorstwie.Idealne jako dodatek do różnego rodzaju kreacji, wykańczania zaproszeń, kartek oraz ozdób świątecznych.

  Na magazynie
 • 2,89 zł

  Wymiary motylka 2,4x2,5cm.W opakowaniu znajduje się 15 sztuk.Kolor przyklejanych motylków: srebrny.Wykorzystywane przede wszystkim w szeroko pojętej florystyce, dekoratorstwie.Idealne jako dodatek do różnego rodzaju kreacji, wykańczania zaproszeń, kartek oraz ozdób świątecznych.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Samoprzylepne kryształy na blistrze w kolorze fioletowym. Opakowanie zawiera 144 sztuk dżetów w rozmiarze 10mm. Sprzedawane przez nas perełki idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac kreatywnych tj. kartki okolicznościowe, albumy, pudelka, opakowania prezentów, elementy biżuterii.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Samoprzylepne kryształy na blistrze w kolorze niebieskim. Opakowanie zawiera 144 sztuk dżetów w rozmiarze 10mm. Sprzedawane przez nas perełki idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac kreatywnych tj. kartki okolicznościowe, albumy, pudelka, opakowania prezentów, elementy biżuterii.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Samoprzylepne kryształy na blistrze w kolorze zielonym. Opakowanie zawiera 144 sztuk dżetów w rozmiarze 10mm. Sprzedawane przez nas perełki idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac kreatywnych tj. kartki okolicznościowe, albumy, pudelka, opakowania prezentów, elementy biżuterii.

  Na magazynie
 • 2,89 zł

  Kryształy samoprzylepne 4mm 440szt bordowe Samoprzylepne dżety na blistrze bordowe. Sprzedawane przez nas perełki idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac kreatywnych tj. kartki okolicznościowe, albumy, pudelka, opakowania prezentów, elementy biżuterii.

  Na magazynie
 • 2,89 zł

  Samoprzylepne dżety na blistrze czerwone. Sprzedawane przez nas perełki idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac kreatywnych tj. kartki okolicznościowe, albumy, pudelka, opakowania prezentów, elementy biżuterii.Opakowanie zawiera 440 sztuk dżetów w rozmiarze 4mm.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 50 produkty
Potrzebujesz pomocy?