Etykiety i zawieszki na wódkę

Szukaj na blogu

Filtruj

Etykiety i zawieszki na wódkę

Zawieszki na wódkę

W swojej kolekcji posiadamy bardzo dużo rozmaitych wzorów zawieszek na wódkę. Warto połączyć np. zawieszki z akcyzami. Wszystko wtedy komponuje się w jedną całość, pokazując estetykę i elegancję podczas Państwa przyjęcia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zawieszki pakowane po 20 sztuk. Około 30 różnych wzorów z różnymi wie...

Zawieszki na wódkę

W swojej kolekcji posiadamy bardzo dużo rozmaitych wzorów zawieszek na wódkę. Warto połączyć np. zawieszki z akcyzami. Wszystko wtedy komponuje się w jedną całość, pokazując estetykę i elegancję podczas Państwa przyjęcia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zawieszki pakowane po 20 sztuk. Około 30 różnych wzorów z różnymi wierszykami i grafikami. Zawieszki obszerne w opis lub obrazki, wybór należy do Państwa. Kształt zawieszek może być kwadratowy, zaoblony po bokach i w serca. Do każdej za zawieszek dołączona jest tasiemka która posłuży za zawieszkę.

Naklejki na wódkę weselną

Rozmiar etykiety odpowiada kształtom większości butelek oferowanych przez producentów. Idealnie wpasują się na 0,5l jak i 0,7l. Etykiety posiadają odpowiedni klej który zapobiega ich odklejeniu podczas zmrożenia. W przypadku etykiety mamy również pełną gamę wierszyków i obrazków do wyboru tak jak ma to miejsce w przypadku zawieszek na wódkę. Etykiety sprzedajemy w komplecie po 25 sztuk lub po 50 sztuk (25 szt przód, 25 szt tył).

Więcej
 Mamy 27 produktów
na stronę
 • 5,99 zł

  Etykiety dwustronne na alkohol to idealna dekoracja na każde wesele. Orientacyjne wymiary dużej etykiety to 12,5 cm na 9,5 cm, wymiary małej etykiety na tył butelki to 8 cm x 6 cm. Dzięki swoim wymiarom idealnie wpasują się w kształt każdej tradycyjnej butelki zapewniając komfort w ich naklejaniu. Każde opakowanie zawiera 50 szt. (25 etykiet na przód i 25...

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Dwustronne naklejki na butelkę wódki weselnej. Oryginalny dodatek do wystroju ślubnego stołu. Opakowanie zawiera 25 kompletów gotowych do użycia etykiet o wymiarach 12,5 cm na 9,5 cm (duża) oraz 8 cm na 6 cm (mała). 

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Nalepki weselne na butelkę. Oferujemy Państwu 50 sztuk nalepek na butelkę w wielu weselnych wzorach. 25 sztuk na przód i 25 na tył butelki. Etykiety są dopasowane do każdej tradycyjnej butelki. Wymiary dużej etykiety to : 12,5 cm x 9,5 cm a małej : 8 cm x 6 cm. Wzory nalepek są powtarzalne w wielu innych akcesoriach weselnych w naszej ofercie.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Etykieta dwustronna idealnie nadaje się do dekoracji wódki weselnej.Jest łatwa do zamocowania - działa na zasadzie naklejki samoprzylepnej. Kolory etykiety są uniwersalne, będą pasowały do każdego wystroju sali. Wymiary dużej etykiety 12,5 x 9,5 cm Wymiary małej etykiety 8cm x 6 cm W opakowaniu  25 szt. większych i 25 szt. mniejszych etykiet.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Etykieta dwustronna duża o wymiarach 12,5 cm na 9,5 cm oraz mała o wymiarach 8 cm na 6 cm. W bardzo łatwy sposób nakleisz ją na butelkę, gdyż każda naklejka posiada już klej. To doskonała i jednocześnie elegancka dekoracja. Nie może jej zabraknąć na Twoim weselnym stole!

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Etykieta na wódkę weselną  to wspaniały element do udekorowania butelki. W paczce znajduje się aż 50 naklejek - 25 sztuk na przód oraz 25 na tył. Ich wielkość pasuje na prawie każdą butelkę, wymiary dużej naklejki to 12,5 cm na 9,5 cm, małej to 8 cm na 6 cm.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Etykiety na wódkę weselną to element, który uzupełnia dekorację stołu weselnego. Gołębie, serca i obrączki to stylowy motyw, który pasuje do każdego wystroju sali. Wymiary dużej naklejki to 12,5 cm na 9,5 a małej to 8 cm na 6 cm, czyli pasujące na prawie każdą butelkę.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Etykiety dwustronne to idealna dekoracja butelek na wesele. W komplecie znajduje się aż 50 sztuk etykiet - 25 sztuk na przód oraz 25 sztuk na tył. W końcu jej wystrój również musi wpisać się w dekorację sali. Ponadto jest to niedroga jaki i przyjemna do zamocowania naklejka.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Etykiety dwustronne na wódkę weselną to idealne urozmaicenie dla weselnego trunku. Naklejki na przód o wymiarach 12,5 cm na 9,5 cm oraz na tył o wymiarach 8 cm na 6 cm, dopasowane są do większości dostępnych na rynku kształtów butelek. Jedno opakowanie zawiera 25 gotowych do naklejenia kompletów.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Etykieta dwustronna na wódkę weselną Dekoracja ślubna w postaci dwustronnych etykiet na alkohol urozmaici każde przyjęcie weselne. Ciekawe wzory oraz napisy z pewnością spodobają się gościom weselnym. W opakowaniu jest po 25 sztuk małych i dużych etykiet. Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Etykiety dwustronne jako dekoracja ślubna Nalepki na butelkę to idealna dekoracja na Twoje wesele. Opakowanie zawiera po 25 sztuk etykiet na przód i tył butelki. Duża etykieta (przód butelki) wymiary: 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki) wymiary: 8 cm x 6 cm.Ciekawe napisy oraz różnorodne wzory z pewnością rozbawią Twoich gości. Jest to niedroga i...

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Etykiety jednostronne na butelkę weselną Naklejki na butelkę weselną to idealna dekoracja ślubna. Dużą zaletą tego produktu jest łatwa i szybka aplikacja. Etykiety są odpowiednio dopasowane do kształtu butelki o pojemności 0,5l oraz 0,7l. Etykiety o wymiarach : 12,5 cm x 9,5 cm

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 27 produkty