Etykiety i zawieszki na wódkę

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Etykiety i zawieszki na wódkę

Zastanawiasz się nad doborem etykiet oraz zawieszek na wódkę? Posiadamy jedno jak i drugie, a nawet trochę więcej zdobień Twojego alkoholu :) Grunt, to odpowiedni dobór kompozycji. Bardzo możliwe, że nie macie jeszcze wybranych zaproszeń. W naszym sklepie jest możliwość kupienia zaproszeń w tym samym kanonie co etykiety, zawieszki, akcyzy, itd. ...

Zastanawiasz się nad doborem etykiet oraz zawieszek na wódkę? Posiadamy jedno jak i drugie, a nawet trochę więcej zdobień Twojego alkoholu :) Grunt, to odpowiedni dobór kompozycji. Bardzo możliwe, że nie macie jeszcze wybranych zaproszeń. W naszym sklepie jest możliwość kupienia zaproszeń w tym samym kanonie co etykiety, zawieszki, akcyzy, itd. Wszystko zależy od gustów. My jako sklep jesteśmy do Waszej dyspozycji, dzięki czemu macie również możliwość personalizowanych etykiet czy zawieszek na wódkę.

zawieszki na wódkę weselną

Zawieszki na wódkę weselną

W swojej kolekcji posiadamy bardzo dużo rozmaitych wzorów zawieszek na wódkę. Warto połączyć np. zawieszki z akcyzami. Wszystko wtedy komponuje się w jedną całość, pokazując estetykę i elegancję podczas Państwa wesela. W naszej ofercie znajdziecie również zawieszki pakowane po 20 sztuk. Około 30 różnych wzorów z różnymi wierszykami i grafikami. Zawieszki obszerne w opis lub obrazki, wybór należy do Was. Kształt zawieszek może być kwadratowy, zaoblony po bokach i w serca. Do każdej za zawieszek dołączona jest tasiemka która posłuży za zawieszkę. Dekorację na wódkę jak widać nie muszą wcale nudne, wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Etykiety na wódkę weselną

Rozmiar etykiety odpowiada kształtom większości butelek oferowanych przez producentów. Idealnie wpasują się na 0,5l jak i 0,7l. Etykiety posiadają odpowiedni klej który zapobiega ich odklejeniu podczas zmrożenia. W przypadku etykiety mamy również pełną gamę wierszyków i obrazków do wyboru tak jak ma to miejsce w przypadku zawieszek na wódkę. Etykiety na wódkę weselną sprzedajemy między innymi w komplecie po 25 sztuk lub po 50 sztuk (25 szt przód, 25 szt tył).

Więcej
 Mamy 81 produktów
na stronę
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Dekoracja butelek wódki weselnej Etykiety na weselny trunek, które udoskonalą wystrój stołu. Łatwe w montażu, samoprzylepne naklejki o wymiarach 12,5cm na 9,5 cm pasują do większości dostępnych na rynku kształtów butelek. W zestawie znajduje się 25 gotowych do użycia etykiet.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykieta na wódkę weselną Naklejki ozdobne na weselny trunek, która odmieni jego oblicze i doda nowego blasku. Uniwersalne wymiary 12,5 cm na 9,5 cm pasują do większości dostępnych na rynku kształtów butelek. W jednej paczce produktu znajduje się 25 gotowych do użycia naklejek.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety na alkohol Jednostronne nalepki na alkohol to idealne wykończenie dekoracji ślubnych. Dzięki łatwej aplikacji w szybko sposób uzyskasz efektowną ozdobę butelki z wódką weselną. Wymiary etykiety : 12,5 cm x 9,5 cm Opakowanie : 25 szt.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykieta na butelkę weselną. Prosty sposób żeby dekoracja była ciekawa, trwała i nie pochłaniała dużo czasu? Wypróbuj nasze etykiety na butelkę. Opakowanie zawiera aż 25 profesjonalnych etykiet z klejem samoprzylepnym ! Rozmiary etykiet : 12,5 cm na 9,5 cm. Dostępne w 16 wzorach idealnie wpasują się w wystrój przyjęcia.  

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety jednostronne idealne dla Twojej butelki. Proponujemy komplet 25 sztuk profesjonalnie wykonanych etykiet dopasowanych do butelki na alkohol. Etykiety mają wymiar 12,5 cm na 9,5 cm. Stawiamy na jakość, nasze etykiety posiadają klej samoprzylepny który gwarantuje szybki montaż i trwałość. Możliwość wyboru z 16 wzorów w naszej ofercie.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety na wódkę weselną Naklejki podkreślające szatę kolorystyczną uroczystości. Uniwersalny kształt i wymiary 12,5 cm na 9,5 cm dostosowane są do większości dostępnych na rynku butelek tego trunku. W opakowaniu znajduje się 25 gotowych do użycia nalepek.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety naklejki na butelkę weselną wódkę 25 szt. Elegancka dekoracyjna naklejka na alkohol znajdujący się na weselnym stole. Etykiety na alkohol 25szt w opakowaniu. Etykiety odpowiednio dopasowane kształtem pod każdy rodzaj butelki 0,5l jak i tej 0,7l

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Geometryczne Serce z RóżamiŚliczne etykiety o niepowtarzalnym wzorze naszego autorstwa.Śmieszny tekst na etykietach wprawi w śmiech każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm.Opakowanie zawiera 50 sztuk (25 szt tył, 25...

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Gold FlowerŚliczne etykiety o niepowtarzalnym wzorze. Śmieszny tekst na etykietach spowoduje banana na twarzy u każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm.Opakowanie zawiera 50 sztuk (25 szt tył, 25 szt przód).

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Piękne Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Kwiatowy OgródŚliczne etykiety o niepowtarzalnym wzorze w pastelowych kolorach.Etykiety naszego autorstwa.Śmieszny tekst na etykietach wprawi w śmiech każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm.Opakowanie zawiera...

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Malowane LilieŚliczne etykiety o niepowtarzalnym, unikalnym wzorze. Śmieszny tekst na etykietach spowoduje banana na twarzy u każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cmOpakowanie zawiera 50 sztuk (25 szt tył, 25 szt przód).

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Miętowa JagodaŚliczne etykiety o niepowtarzalnym, unikalnym wzorze naszego autorstwa.Śmieszny tekst na etykietach wprawi w uśmiech każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm.Opakowanie zawiera 50 sztuk (25 szt tył, 25 szt...

  Na magazynie
Pokaż 13 - 24 of 81 produkty
Potrzebujesz pomocy?