Folie do pakowania

Folia z celafonu to produkt mający mnóstwo zastosowań. Jego podstawowa funkcja to otaczanie kwiatowych bukietów oraz pakowanie prezentów. Folia jest zupełnie przezroczysta, dzięki czemu podkreśla kolor zapakowanych przedmiotów/akcesoriów. Celafon jest miękki i plastyczny, co ułatwia pakowanie oraz tworzenie dekoracji. Pakunek w folii celafonowej...

Folia z celafonu to produkt mający mnóstwo zastosowań. Jego podstawowa funkcja to otaczanie kwiatowych bukietów oraz pakowanie prezentów. Folia jest zupełnie przezroczysta, dzięki czemu podkreśla kolor zapakowanych przedmiotów/akcesoriów. Celafon jest miękki i plastyczny, co ułatwia pakowanie oraz tworzenie dekoracji. Pakunek w folii celafonowej idealnie zwieńczy piękna kokarda lub wstążka w intensywnym kolorze. Polecamy folię celafonową także do pakowania ciast oraz przedmiotów o nieregularnych kształtach. Folia dostępna w różnych rozmiarach.

Więcej

Folie do pakowania Jest 3 produktów.

  • 7,99 zł

     Folia celofanowa idealnie przezroczysta podkreśli kolory zapakowanych przedmiotów. Celofan świetnie nadaje się do pakowania lub jako dekoracja. Polecany szczególnie do pakowania kwiatów, prezentów, ciast, do sklepów florystycznych, kwiaciarni a także na dekoracje ślubne. Jedno opakowanie zawiera 50 arkuszy folii, w rozmiarze 50 x 70 cm.

  • 15,99 zł

     Folia celofanowa idealnie przezroczysta podkreśli kolory zapakowanych przedmiotów. Celofan świetnie nadaje się do pakowania lub jako dekoracja. Polecany szczególnie do pakowania kwiatów, prezentów, ciast, do sklepów florystycznych, kwiaciarni a także na dekoracje ślubne. Jedno opakowanie zawiera 50 arkuszy folii, w rozmiarze 100 x 70 cm.

  • 29,99 zł

     Folia celofanowa idealnie przezroczysta podkreśli kolory zapakowanych przedmiotów. Celofan świetnie nadaje się do pakowania lub jako dekoracja. Polecany szczególnie do pakowania kwiatów, prezentów, ciast, do sklepów florystycznych, kwiaciarni a także na dekoracje ślubne. Jedno opakowanie zawiera 50 arkuszy folii, w rozmiarze 100 x 140 cm.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów