Lampion stojący

Lampion stojący to wspaniała atrakcja dla Państwa gości która wprawi ich w zachwyt. Gdzie rozkładamy takie lampiony? np przed wejściem do domu weselnego, wzdłuż ścieżki do domu weselnego, czy wokół jakiś konkretnych obiektów np. wokół stawu, basenu a w nim umieszczamy pływające lampiony kwiaty lotosu. Lampiony stojące są stworzone z odpowiednieg...

Lampion stojący to wspaniała atrakcja dla Państwa gości która wprawi ich w zachwyt. Gdzie rozkładamy takie lampiony? np przed wejściem do domu weselnego, wzdłuż ścieżki do domu weselnego, czy wokół jakiś konkretnych obiektów np. wokół stawu, basenu a w nim umieszczamy pływające lampiony kwiaty lotosu. Lampiony stojące są stworzone z odpowiedniego tworzywa które się nie pali. Nie musicie się więc obawiać, że taki lampion może ulec zapłonowi przez palącą się w środku niego świeczkę. 

Więcej

Lampion stojący Jest 5 produktów.

 • 1,09 zł

  Lampion stojący to świetna ozdoba, która stworzy niesamowity klimat na Twoim weselu. Umieszczona w środku lampionu zapalona świeczka sprawi jego rozświetlenie po bokach. Da to nam wspaniały efekt, promienistego padania światła w znajdującym się otoczeniu.

 • 1,09 zł

  Papierowy lampion stojący z serduszkami Lampion wykazuje swoje wyjątkowe właściwości świetlne po umieszczeniu w nim świeczki. Zrobiony z materiału niepalnego.

 • 1,09 zł

  Papierowy lampion stojący Lampiony stojące w formie papierowych torebek z wyciętymi wzorami to idealna dekoracja ślubna. Umieszczona w środku lampionu świeczka rozświetla wzór tworząc niesamowity i prosty efekt świetlny. Lampiony zrobione są z niepalącego się papieru. Rozmiary lampionu : 15 cm x 9 cm x 26 cm

 • 1,09 zł

  Lampion stojący to przepiękna dekoracja wszelkich imprez oraz uroczystości, w tym również wesela. Umieszczona w środku lampionu zapalona świeczka sprawi jego rozświetlenie po bokach co da to nam wspaniały efekt promienistego padania światła w znajdującym się otoczeniu.

 • 1,09 zł

  Lampion stojący w kształcie zakochanej pary Lampion wykazuje swoje wyjątkowe właściwości świetlne po umieszczeniu w nim świeczki. Zrobiony z materiału niepalnego.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów