Lampiony szczęścia

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Lampiony szczęścia

Lampiony szczęścia podczas uroczystości ślubnej to już nie nowość, a często nawyk! Wieczorem o zmierzchu Państwa goście mogą razem z Państwem wyjść na zewnątrz sali i wypuścić taki lampion szczęścia. Oprócz tych lampionów latających oferujemy również lampiony stojące oraz lampiony pływające. Lampiony kwiaty lotosu pięknie będą się prezentować w ...

Lampiony szczęścia podczas uroczystości ślubnej to już nie nowość, a często nawyk! Wieczorem o zmierzchu Państwa goście mogą razem z Państwem wyjść na zewnątrz sali i wypuścić taki lampion szczęścia. Oprócz tych lampionów latających oferujemy również lampiony stojące oraz lampiony pływające. Lampiony kwiaty lotosu pięknie będą się prezentować w sztucznym stawie czy jeziorze. Lampiony w kształcie serca nie tylko mogą posłużyć jako świetny dodatek podczas romantycznego wieczoru walentynkowego, ale również podczas wieczoru tego weselnego, który zdaje się być jeszcze bardziej romantyczny :-)

Więcej
 Mamy 2 produktów
 • 2,24 zł 2,49 zł -10%

  Lampion szczęścia owalny pomarańczowy 38*58*103 cm. Latający lampion szczęścia to niesamowity dodatek, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy otwarte. Wypuszczenie kilkunastu lampionów jednocześnie stwarza na niebie niesamowity widok i efekt wizualny.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 2,15 zł 2,39 zł -10%

  Latające czerwone lampiony szczęścia w kształcie serca Zapewni wiele radości wszystkim zebranym. Uprzyjemni chwile z bliską osobą. Lampiony są wykonane w wysokiej jakości. Łatwe w obsłudze, gotowe do użycia. Posiadają certyfikat CE i Polską instrukcje obsługi. Wielkość: 33*83*90cm.

  Obniżona cena
  Na magazynie
Pokaż 1 - 2 of 2 produkty
Potrzebujesz pomocy?