Katalog

Dostępność
Stan:
Lampiony szczęścia

Lampiony szczęścia podczas uroczystości ślubnej to już nie nowość, a często nawyk! 
Wieczorem o zmierzchu Państwa goście mogą razem z Państwem wyjść na zewnątrz sali i wypuścić taki lampion szczęścia. Oprócz tych lampionów latających oferujemy również lampiony stojące oraz lampiony pływające. Lampiony kwiaty lotosu pięknie będą się prezentować w ...

Lampiony szczęścia podczas uroczystości ślubnej to już nie nowość, a często nawyk! 
Wieczorem o zmierzchu Państwa goście mogą razem z Państwem wyjść na zewnątrz sali i wypuścić taki lampion szczęścia. Oprócz tych lampionów latających oferujemy również lampiony stojące oraz lampiony pływające. Lampiony kwiaty lotosu pięknie będą się prezentować w sztucznym stawie czy jeziorze. Lampiony w kształcie serca nie tylko mogą posłużyć jako świetny dodatek podczas romantycznego wieczoru walentynkowego, ale również podczas wieczoru tego weselnego, który zdaje się być jeszcze bardziej romantyczny :-)

Więcej

Lampiony szczęścia Jest 3 produktów.

  • 2,49 zł

    Pływający lampion: Kwiat Lotosu to oryginalna chińska ozdoba, która ma różne zastosowania. Idealnie nadają się na uroczystości ślubne lub inne dekorując akwen, oczko wodne lub ścieżkę. Orientacyjne wymiary lampionu 30cm średnicy przed rozłożeniem. 

  • 2,29 zł

    Latający lampion szczęścia to niesamowity dodatek, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy otwarte. Wypuszczenie kilkunastu lampionów jednocześnie stwarza na niebie niesamowity widok i efekt wizualny.

  • 2,39 zł

    Latający lampion szczęścia w kształcie serca Zapewni wiele radości wszystkim zebranym. Uprzyjemni chwile z bliską osobą. Lampiony są wykonane w wysokiej jakości. Łatwe w obsłudze, gotowe do użycia. Posiadają certyfikat CE i Polską instrukcje obsługi. wielkość: 38*95*95cm . Dostępne kolory: biały i czerwony.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów