Materiały

Dekoracje na Wielkanoc powinny być kolorowe i bogate w symbole. Aby mogli Państwo swobodnie tworzyć własną atmosferę, oferujemy surowe elementy dekoracyjne i materiały dostępne w pełnej gamie kolorystycznejsatynowe wstążki o różnych rozmiarach, tiul, organzę i flizelinę oraz formy styropianowe w różnych kształtach. W Naszej Ofercie znajdą Pań...

Dekoracje na Wielkanoc powinny być kolorowe i bogate w symbole. Aby mogli Państwo swobodnie tworzyć własną atmosferę, oferujemy surowe elementy dekoracyjne i materiały dostępne w pełnej gamie kolorystycznejsatynowe wstążki o różnych rozmiarach, tiul, organzę i flizelinę oraz formy styropianowe w różnych kształtach. W Naszej Ofercie znajdą Państwo różnokolorowe satynowe wstążki, którymi można przystroić skomponowane indywidualnie dekoracje; kolorowe, marszczone, papierowe wstążki idealnie zwieńczą gotowy bukiet. Znajdą Państwo u nas także wszelkie elementy do mocowania dekoracji – agrafki, taśmy, klej. Jesteśmy przygotowani na wszelkie gusta i wizje wystroju! Wiele osób woli własnoręcznie przygotowywać wszelkie dekoracje pomieszczenia. Dzięki takim elementom dekoracyjnym stworzą Państwo dekorację na własne potrzeby, wkomponowujące się w przygotowane przez Państwa wnętrze.

Więcej

Materiały Jest 20 produktów.

na stronę
 • 1,99 zł

  Wstążka satynowa 12mm ma około 32 metry. Fantastycznie nadaje się do dekorowania, ozdabiania i nie tylko. Cena to jedynie 1,99 zł za sztukę.

 • 1,29 zł

  Wstążka dekoracyjna, ozdobna, satynowa 6mm hit cenowy. Prezentowane wstążki satynowe są bardzo dobrej jakości, stosowane w szeroko pojętej florystyce i decoupage. Idealne do przyozdabiania prezentów. Doskonałe jako asortyment w każdej pasmanterii. Tasiemka o szerokości 6mm i długości około 32metry w rewelacyjnej cenie 1,29zł za rolkę.

 • 3,49 zł

  Wstążka satynowa 25mm Satynowa wstążka o długości 32mb w rewelacyjnej cenie 3,49zł/szt. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.

 • 5,99 zł

  Flizelina 50cm szerokości 10y długościFlizelina to bardzo popularny materiałsłużący do dekoracji ślubnych i florystycznych. Flizelina idealnie nadaje się do dekoracji sali weselnych, kościołów, stołów, aut, itp.

 • 1,49 zł

  Używany przede wszystkim w tworzeniu różnego rodzaju kreacji, dekoracji, oraz w szeroko pojętej florystyce. Flizelina jest cięta na metry z rolki o długości 10y. Cena za 1 metr długości / 50 centymetrów szerokości.

 • 1,49 zł

  Używany przede wszystkim w tworzeniu różnego rodzaju kreacji, dekoracji, oraz w szeroko pojętej florystyce. Flizelina jest cięta na metry z rolki o długości 10y. Cena za 1 metr długości / 50 centymetrów szerokości.

 • 11,49 zł

  Klamerki dekoracyjne, mini spinacze w kolorze naturalnym. Klamerki idealne pod wszelkiego rodzaju dekorowania przedmiotu, w kreatywnym wykorzystaniu. Opakowanie zawiera 72 sztuki klamerek w rozmiarze 3cm każda. Sprzedawane w mixie kolorystycznym.

 • 9,49 zł

  Klamerki dekoracyjne - wykorzystywane podczas samodzielnego tworzenia produktu, lub stosowane jako dekoracja podczas różnego rodzaju okoliczności np. ślubnych, urodzinowych. Klamerki w kolorze naturalnym, sprzedawane w pudełeczku które zawiera 72 sztuki. Wielkość każdej klamerki wynosi 3cm.

 • 11,49 zł

  Klamerki w kolorze białym - idealne jako dekoracja przede wszystkim uroczystości ślubnej, weselnej. Do wykorzystania własnego. Każde opakowanie zawiera 72 sztuki klamerek w rozmiarze 3cm.

 • 1,99 zł

  Piórka w kolorze naturalnym. Jedno opakowanie zawiera 12 sztuk piórek o wielkości 5-8cm.Piórka idealne do zdobienia przedmiotów. Wykorzystywane w szeroko pojętej florystyce

 • 11,49 zł

  Klamerki w kolorze różowym - idealne jako dekoracja przede wszystkim uroczystości ślubnej, weselnej. Do wykorzystania własnego. Każde opakowanie zawiera 72 sztuki klamerek w rozmiarze 3cm.

 • 11,49 zł

  Klamerki w kolorze niebieskim - idealne jako dekoracja przede wszystkim uroczystości ślubnej, weselnej. Do wykorzystania własnego. Każde opakowanie zawiera 72 sztuki klamerek w rozmiarze 3cm.

Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów