Materiały świąteczne i dodatki

Materiały świąteczne

Wiele osób woli własnoręcznie przygotowywać wszelkie dekoracje pomieszczenia. Podczas Świąt Bożego Narodzenia można wykazać się dużą kreatywnością – wystroju wymaga choinka, całe pomieszczenie, stół świąteczny. Aby mogli Państwo swobodnie tworzyć własną atmosferę, oferujemy surowe elementy dekoracyjne i materiały – satynowe ...

Materiały świąteczne

Wiele osób woli własnoręcznie przygotowywać wszelkie dekoracje pomieszczenia. Podczas Świąt Bożego Narodzenia można wykazać się dużą kreatywnością – wystroju wymaga choinka, całe pomieszczenie, stół świąteczny. Aby mogli Państwo swobodnie tworzyć własną atmosferę, oferujemy surowe elementy dekoracyjne i materiały – satynowe wstążki o różnych rozmiarach, tiul, organzę i flizelinę oraz formy styropianowe w różnych kształtach (m.in. stożki, choinki, kule, gwiazdy). Dzięki takim elementom dekoracyjnym stworzą Państwo dekorację na własne potrzeby, wkomponowujące się w przygotowane przez Państwa wnętrze.

Dodatki świąteczne

Dodatki Świąteczne pomogą Państwu w dekoracji stołu i wnętrza. Oferujemy kryształowe girlandy, serwetki ze świątecznym motywem (wzory i kolory do wyboru), sztuczne jabłka i jagódki do stroików, świeczki, a nawet worek Świętego Mikołaja na prezenty. Dodatki Świąteczne są niezbędne, aby wnętrze zyskało atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i zachwyciło zaproszonych gości. Dodatki z Naszej Oferty mogą także posłużyć jako gotowe elementy dekoracyjne albo przydać się do wystroju  pozostałych pomieszczeń w domu.

Decoupage i spracbooking na święta

W tym dziale przedstawiamy jedynie małą część produktów za pomocą których jesteśmy w stanie samodzielnie tworzyć. Więcej znajdziecie Państwo w dziale florystyka i rękodzieło. Jeżeli jesteście Państwo miłośnikami rękodzieła, to na pewno się Państwo nie zawiodą naszą szeroką ofertą.

Więcej

Materiały świąteczne i dodatki Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów