Minionki

A może przyjęcie w klimacie Minionków? Zabawa nie musi być nudna, każdą imprezę można zorganizować zgodnie z daną tematyką. Teraz ulubieni bohaterowie z bajek mogą bawić się razem z nami. Wszystkie dzieci uwielbiają Minionki! Spraw, by przyjęcie dziecka było niepowtarzalne i niezapomniane dla Twojej pociechy. Minionki to motyw przewodni naszej l...

A może przyjęcie w klimacie Minionków? Zabawa nie musi być nudna, każdą imprezę można zorganizować zgodnie z daną tematyką. Teraz ulubieni bohaterowie z bajek mogą bawić się razem z nami. Wszystkie dzieci uwielbiają Minionki! Spraw, by przyjęcie dziecka było niepowtarzalne i niezapomniane dla Twojej pociechy. Minionki to motyw przewodni naszej linii dodatków na urodziny: talerzyki, słomki, serwetki, czapeczki dla gości i urodzinowe gwizdki – wszystko z motywem Minionków. Mało, a może urozmaicić kolejne urodziny. Zapewnij dziecku wyjątkowe gadżety z Minionkami!

Więcej

Minionki Jest 5 produktów.

 • 5,49 zł

  Kubeczki 266ml w zestawie 8 sztuk.Polecamy przede wszystkim fanom bajki. Kubeczki świetnie będą prezentować się wśród pozostałych artykułów z serii.

 • 7,99 zł

  Serwetki dwustronne Minionki. W opakowaniu 20 sztuk. Wymiary serwetek po rozłożeniu 33x33cm. Polecamy przede wszystkim fanom bajki. Serwetki świetnie będą się prezentować wśród pozostałych artykułów z serii.

 • 9,99 zł

  Jedno opakowanie zawiera 6 sztuk trąbek z bajki Minionki. Polecamy przede wszystkim fanom bajki. Trąbki świetnie będą się prezentować wśród pozostałych artykułów z serii.  

 • 6,99 zł

  Talerzyki Minionki o formacie głębokim, płaskim. Średnica talerzyków około 23 cm. W opakowaniu 8 sztuk. Polecamy przede wszystkim fanom bajki. Talerzyki świetnie będą się prezentować wśród pozostałych artykułów z serii.  

 • 7,99 zł

  Słomki, medaliony z postaciami z bajki Minionki. Opakowanie zawiera 8 sztuk słomek o wysokości 24cm każda. Polecamy przede wszystkim fanom bajki. Słomki świetnie będą się prezentować wśród pozostałych artykułów z serii.  

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów