Myszka Minnie

Jedna z ulubionych postaci Disneya teraz może spędzać imprezę razem z naszymi pociechami! Myszka Minnie jest motywem na wszystkich dodatkach potrzebnych do zorganizowania tematycznego przyjęcia! Dzieci będą zachwycone, a dekoracja i dodatki urodzinowe nabiorą indywidualnego charakteru. Banery, obrusy, świeczki, słomki, talerzyki, zaproszenia – i...

Jedna z ulubionych postaci Disneya teraz może spędzać imprezę razem z naszymi pociechami! Myszka Minnie jest motywem na wszystkich dodatkach potrzebnych do zorganizowania tematycznego przyjęcia! Dzieci będą zachwycone, a dekoracja i dodatki urodzinowe nabiorą indywidualnego charakteru. Banery, obrusy, świeczki, słomki, talerzyki, zaproszenia – i Myszka Minnie w roli głównej. Każda dziewczynka będzie zachwycona taką dekoracją na swoim przyjęciu urodzinowym, a inne dzieci zapragną zorganizować tak własne przyjęcie. Myszka Minnie to wspaniała towarzyszka urodzin małej pociechy!

Więcej

Myszka Minnie Jest 15 produktów.

na stronę
 • 5,99 zł

  Foliowy baner z postacią z bajki "Myszka Minnie" to bardzo ładna i oryginalna ozdoba, która doskonale będzie prezentować się na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka.

 • 10,79 zł

  Obrus Myszka Minnie & Daisy Obrus z postacią Myszki Minnie to idealna dekoracja urodzinowa dla dziecka. Obrus przedstawia kultowe postaci Disneya Myszkę Minnie i Kaczkę Daisy. Wymiary obrusu : 120 cm x 180 cm

 • 6,99 zł

  Serwetki papierowe "Myszka Minnie" to nieodłączny element zabawy urodzinowej. Swoje zastosowanie znajdą również podczas innych przyjęć czy pikników. Serwetki są trójwarstwowe.

 • 6,99 zł

  Serwetki "Myszka Minnie" to świetna dekoracja stołu na imprezie urodzinowej i nie tylko. Kultowa postać Myszki Minnie to postać, którą uwielbiają wszystkie małe dziewczynki.

 • 4,49 zł

  Słomki Myszka Minnie Słomki z Myszką Minnie to idealne dopełnienie przyjęcia dla Twojego dziecka. Postać kultowej postaci Disneya wzbudzi zachwyt wśród uczestników uroczystości. Nasze słomki to oryginalna dekoracja urodzinowa. Długość słomki to : 6 cm Opakowanie zawiera : 6 sztuk

 • 8,49 zł

  Świeczka Myszka Minnie  w kształcie cyferki 5 to cudowna ozdoba dziecięcego tortu urodzinowego. Zdmuchnięcie takiej świeczki to będzie nie lada frajda dla naszego dziecka.Wysokość świeczki 6 cm.

 • 6,99 zł

  Talerzyki Myszki Minnie to doskonały wybór na udekorowanie stołu na kinderbal. Jedzenia ciasta z takich talerzyków to czysta przyjemność.  W zestawie znajduje się 8 sztuk talerzyków z postacią Myszka Minnie.

 • 6,99 zł

  W zestawie 8 sztuk talerzyków z postacią Myszka Minnie. Format : okrągłe, płaskie. Średnica około 23cm. Talerzyki bardzo ładnie i oryginalnie będą prezentować się wśród pozostałych dekoracji z bajki o Myszce Minnie.

 • 10,79 zł

  Obrus przedstawia kultowych bohaterów z bajki Myszka Minnie. Wymiary obrusu : 120x180 cm.Obrus bardzo ładnie i oryginalnie będzie się prezentować wśród pozostałych dekoracji z bajki o "Myszce Minnie".

 • 10,79 zł

  Obrus przedstawia kultowych bohaterów z bajki Myszka Minnie. Wymiary obrusu : 120x180 cm.Obrus bardzo ładnie i oryginalnie będzie się prezentować wśród pozostałych dekoracji z bajki o "Myszce Minnie".

 • 6,99 zł

  Wymiary : 33 x 33 cm.Serwetki papierowe z serii "Myszka Minnie"Nieodłączny element zabawy urodzinowej, party.Serwetki są trójwarstwowe.Pięknie będą się prezentować wśród pozostałych artykułów związanych z "Myszką Minnie"

 • 8,49 zł

  Parafinowa biała świeca w kształcie cyferki 1.Wysokość świeczki 6 cm.Dodatkowo zdobiona postacią Myszka Minnie.Posiada odpowiedniej długości knot, więc nie ma problemów z jej odpaleniem. Pięknie będzie prezentować się na torcie oraz wśród innych artykułów powiązanych z bajką "Myszka Minnie"

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów