TOPOWE PRODUKTY

na stronę
 • 1,00 zł

  Humorystyczne wezwanie - zaproszenie na urodzinowe przyjęcie z okazji 18stych urodzin. Zabawna forma policyjnego wezwania z pewnością przypadnie do gustu jubilatowi. Musisz je mieć!Cena dotyczy 1 sztuki wraz z 1 kopertą.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Dodatkowo przy kupnie każdorazowo 10zaproszeń dorzucamy 2 zawieszki na butelkę!

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Pudełka na ciasto to świetne rozwiązanie na podarowanie Twoim gościom trochę słodkości. Biały pojemnik na ciasto prezentuje się bardzo wyrafinowanie wśród innych gadżetów weselnych. Wykonany z tektury o gramaturze 350g. Wymiary pudełka bez rączki: 18,5x13,5x9cm

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 18-stka  Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na 40 urodziny utrzymane w nostalgicznych klimatach PRL-u. Środek zaproszenia stylizowany na gazetę z tamtego okresu. Strona tytułowa stylizowana na plakat propagandowy. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie...

  Na magazynie
 • 1,39 zł

  Pojemnik z bańkami mydlanymi w kształcie szampana. Dobra weselna propozycja do umieszczenia na stole w ramach podziękowania dla gości. Atrakcja dla dzieci, nowoczesny wygląd. Wysokość buteleczki około 9,5cm a pojemność wynosi 28ml.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na ślub Zabawne zaproszenie/wezwanie na uroczystość zaślubin i przyjęcie weselne. Oryginalna, humorystyczna forma zaproszenia sprawi, iż z pewnością żaden gość nie odmówi przybycia ;)Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na chrzest - chłopiec. Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na 18-stke Oryginalne, zaproszenie na 18ste urodziny w formie "dowodu osobistego". Humorystyczne zaproszenie na urodzinowe przyjęcie z okazji osiągnięcia wieku dojrzałości.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Dodatkowo przy kupnie każdorazowo 10zaproszeń...

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Oryginalne zaproszenie - wezwanie na urodzinowe przyjęcie. Humorystyczna, niestandardowa wersja zaproszenia na urodzinowe przyjęcie z okazji osiągnięcia pełnoletności.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Dodatkowo przy kupnie każdorazowo 10zaproszeń dorzucamy 2 zawieszki na butelkę!Orientacyjny rozmiar złożonego...

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Bańki mydlane / torcik Pojemnik w kształcie torcika z serduszkiem idealny na przyjęcia, wesela. W środku pojemnika płyn i końcówka do robienia baniek. Idealne na podziękowania dla gości a także niezapomniana atrakcja dla najmłodszych uczestników.Pojemność 19m, wysokość pojemnika około 7,7cm.

  Chwilowo niedostępny
 • 1,00 zł

  Bańki mydlane torcik Łąbądź Bańki mydlane / torcik. Pojemnik z płynem i końcówką do robienia baniek. Na WESELA, KOMUNIE, PARTY … Niezapomniana atrakcja dla najmłodszych uczestników imprezy i nie tylko :) Doskonały gadżet dekoracyjny!

  Na magazynie
 • 1,49 zł

  Pudełko na ciasto o charakterze ślubnym to dekoracja ślubna,dzięki której w słodki sposób podziękujesz uczestnikom wesela. Wymiary bez rączki: 18,5x13,5x9cm.Gramatura papieru 350g.Cena dotyczy 1 sztuki.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 2442 produkty
Potrzebujesz pomocy?