Kategorie

Szukaj na blogu

Nowe produkty

na stronę
 • 6,99 zł

  Elegancka, zgrabna świeczka urodzinowa liczba 18 w kolorze złotym brokatowym, rozmiar ok. 7.5 cm.Nieodłączny element urodzinowego tortu.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Drewniana zawieszka na choinkę, prezent, okno z dowolnym imieniemPiękna i niedroga dekoracja Twojego świątecznego drzewka. Do wyboru 6 różnych wzorów.Wysoka jakość produktu, materiał brzozowa sklejka o grubości 3-4mm. Wysokość 10cm, średnica 9cm.Do zawieszki polecamy jutowy sznurek (brak w zestawie). Produkt naszego autorstwa.

  Na magazynie
 • 17,99 zł

  Bieżnik dekoracyjnyMateriał: flizelinaWymiary: 480x40cmKolor: czerwony

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Białe styropianowe kuleczki do dekoracji typu DIY. Opakowanie 10g. Wykorzystywane przede wszystkim w celach kreatywnych. Mogą posłużyć również jako sztuczny śnieg.Wysoka jakość, polski producent!

  Na magazynie
 • 29,99 zł

  Światełka na choinkę w postaci świeczek rodem z PRL Ilość świeczek: 20 sztuk. Wymiary każdej: 7cm wysokość, 1,5cm średnica.Kolor świeczek: biały/mleczny.Świecą światłem ciepły żółty. Wszystkie lampki posiadają klips, dzięki czemu z łatwością umieścisz je na gałązkach choinki. Zasilanie sieciowe: 220-240V~50Hz moc maks. 16,8W IP20 CE

  Na magazynie
 • 6,99 zł

  Zawieszki, bombki na choinkę świąteczne sople, przezroczysteWymiar każdego sopla: 12cm wysokość.Posiadają srebrne sznurki do zawieszenia na choince.Kolor transparentny, obsypane brokatem.Zestaw zawiera 4 sztuki.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Zawieszki, bombki na choinkę świąteczne cukierki w kolorze białym!Wymiar każda bombka: około 8-10cmPosiadają srebrne sznurki do zawieszenia na choince.Kolor biały, obsypane brokatem.Zestaw zawiera 3 sztuki.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Składana przezroczysta choinka z dwóch połówek w rozmiarze 10cm.Zastosowanie głównie do dekoracji świątecznej. Ze względu na to, że składają się z dwóch połówek można je z łatwością malować i ozdabiać od wewnątrz. Posiada dziurkę z możliwością zawieszenia. Produkt może posiadać delikatne zagęszczenia tłoczenia oraz lekkie ryski. Rozmiar: 10cm. Cena za...

  Na magazynie
 • 3,49 zł

  Bombki składane przezroczyste w rozmiarze 6,5cm - serduszka Zastosowanie głównie do dekoracji świątecznej. Ze względu na to, że składają się z dwóch połówek można je z łatwością malować i ozdabiać od wewnątrz. Posiadają dziurkę z możliwością ich zawieszenia. Produkt może posiadać delikatne zagęszczenia tłoczenia oraz lekkie ryski. Rozmiar: 6,5cm. Cena za...

  Na magazynie
 • 79,99 zł

  Wyjątkowy skrzat z warkoczykami na brodzie w kolorze szaro-czerwonym Skrzat posiada nóżki teleskopowe, dzięki czemu można go regulować do odpowiedniej wysokości.Wysokość od 50cm do 85cm.Wykonanie, głównie z filcu oraz weluru. Bardzo dokładne wykonanie, dbałość o każdy detal.Sprawdzi się w roli świątecznego prezentu.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Skrzat, ozdoba na choinkę, szafkę, komodę, regałKolor skrzata szary z białą brodą.Posiada zawieszkę, dzięki czemu możemy go umiejscowić na świątecznym drzewku.Wysokość około: 30cm.Szerokość około: 11cm.Sprawdzi się jako świąteczna dekoracja oraz w roli świątecznego prezentu!

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Skrzat, ozdoba na choinkę, szafkę, komodę, regałKolor skrzata czerwony z szara broda.Posiada zawieszkę, dzięki czemu możemy go umiejscowić na świątecznym drzewku.Wysokość około: 30cm.Szerokość około: 11cm.Sprawdzi się jako świąteczna dekoracja oraz w roli świątecznego prezentu!

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 64 produkty
Potrzebujesz pomocy?