Kategorie

Szukaj na blogu

Nowe produkty

 • 24,90 zł

  Super stojak na 13 balonów. Zestaw do samodzielnego złożenia. Kolor stojaka przeźroczysty. Zestaw zawiera:->Podstawkę o średnicy 21cm (zalewamy wodą dla lepszej stabilizacji).->Złączki.->13 szt. małych patyczków o różnej długości->13 koszyczków Bardzo łatwo montuje się stojak, do stworzenia girlandy na stojaku potrzebujesz balonów, girlandy z...

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Łuk do balonów przykręcany do stołu Opakowanie zawiera: 12 szt. Słupków łukowych, 11 szt. Łączników do słupków, 2 szt. Klipów stołowych, 20 szt. Klipsów do pierścieni balonowych. Zestaw typu DIY. Bardzo prosty w montażu.Idealny na około 100 balonów wielkości 20-30cm. Łączna dł. łuku ok. 120cm. Łuk jest transparentny, jest to zaleta dzięki której nie widać...

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Zestaw patyczków do balonów 10 sztuk Patyczki w kolorze srebrnym (mat). Idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju party np. urodziny, targi, wesele. Zestaw zawiera 10 sztuk patyczków wraz z zatyczkami. Długość patyczka: 32cm.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Zestaw patyczków do balonów 10 sztuk Patyczki w kolorze złotym (mat). Idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju party np. urodziny, targi, wesele. Zestaw zawiera 10 sztuk patyczków wraz z zatyczkami. Długość patyczka: 32cm.

  Na magazynie
 • 6,99 zł

  Zestaw patyczków do balonów 10 sztuk w mixie Patyczki typu macaroon. Idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju party np. urodziny, targi, wesele. Zestaw zawiera 10 sztuk patyczków w mixie wraz z zatyczkami. Długość patyczka: 32cm.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 5 of 5 produkty
Potrzebujesz pomocy?