Kategorie

Szukaj na blogu

Nowe produkty

na stronę
 • 24,99 zł

  Pudełka idealne do zdobienia techniką decoupage, w rozmiarze 10x18cm, 15x8cm, 12x7cm, 8x5cm.W zestawie 4 sztuki. Pudełka łączące w sobie szyk i elegancje. Idealne jako opakowanie na prezent. Sprawdzą się również jako szkatułki na drobiazgi. Szkatułki z listwy które można zdobić techniką decoupage. Zestaw widoczny na zdjęciu.

  Na magazynie
 • 24,99 zł

  Pudełko łączące w sobie szyk i elegancje. Idealne jako opakowanie na drobny prezent. Sprawdzi się przede wszystkim jako pudełko na herbaty. Skrzyneczka sosnowa którą można zdobić techniką decoupage.Wymiary 16x22cm.Zamykana od góry.Zawiera 12 przegródek.

  Na magazynie
 • 29,99 zł

  Pudełko łączące w sobie szyk i elegancje. Idealne jako opakowanie na drobny prezent. Sprawdzi się przede wszystkim jako pudełko na herbaty. Skrzyneczka sosnowa którą można zdobić techniką decoupage.Wymiary 20x30cm.Zamykana od góry.Zawiera 8 przegródek.

  Na magazynie
 • 10,99 zł

  Pudełko łączące w sobie szyk i elegancje. Idealne jako opanowanie na drobny prezent. Sprawdzi się również jako kuferek na drobiazgi. Skrzyneczka sosnowa którą można zdobić techniką decoupage.Wymiary 10x15cm.

  Na magazynie
 • 109,00 zł

  Pompka elektroniczna z dwoma wyjściamiW tym z jednym wyjściem typu push do natychmiastowego użycia.Sprzedawana w ozdobnym opakowaniu.

  Na magazynie
 • 2,49 zł

  Balon foliowy w kolorze czarnym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

  Na magazynie
 • 2,49 zł

  Balon foliowy w kolorze różowym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

  Na magazynie
 • 2,49 zł

  Balon foliowy w kolorze błękitnym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

  Na magazynie
 • 2,49 zł

  Balon foliowy w kolorze białym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Transparentny balon w kształcie kuli o średnicy 24" tj około 55-60cm. Idealny na ślubną imprezę. Można do niego włożyć drobne dekoracje np. płatki róż, piórka ozdobne. Balon z gumowego materiału. Można go napompować helem bez użycia żelu. Unosi się mniej więcej tyle samo czasu co balon foliowy.

  Na magazynie
 • 3,49 zł

  Transparentny balon w kształcie kuli o średnicy 18" tj około 35-40cm. Idealny na ślubną imprezę. Można do niego włożyć drobne dekoracje np. płatki róż, piórka ozdobne. Balon z gumowego materiału. Można go napompować helem bez użycia żelu. Unosi się mniej więcej tyle samo czasu co balon foliowy.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Wystrzałowe konfetti 80cm białe sercaTUBA 80 cm STRZELAJĄCA SERPENTYNAMIPopularny i doskonały dodatek dekoracyjny na ślub i wesele jako powitanie pary Nowożeńców.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 15 produkty