Obrusy i pokrowce

Obrusy na stół weselny

Jak go dobrać? Czy powinien być to obrus papierowy czy też może wykonany z tkaniny? Obrus wykonany z satyny powinien być umieszczony na stołach weselnych w sali. Taki obrus można wypożyczyć, często również sale weselne posiadają go w swojej ofercie. Warto zapytać. Natomiast obrus wykonany z papieru sprawdzi się w ogrodzie ...

Obrusy na stół weselny

Jak go dobrać? Czy powinien być to obrus papierowy czy też może wykonany z tkaniny? Obrus wykonany z satyny powinien być umieszczony na stołach weselnych w sali. Taki obrus można wypożyczyć, często również sale weselne posiadają go w swojej ofercie. Warto zapytać. Natomiast obrus wykonany z papieru sprawdzi się w ogrodzie weselnym. W 90% przypadku stoły w ogrodach weselnych są gołe. Warto jednak pomyśleć czy w łatwy i jakże tani sposób nie chcemy przystroić naszego stołu weselnego o taki właśnie obrus. Cena żadna, a prezentuje się jak ten wykonany z tkaniny :-) 

Pokrowce na krzesła weselne

Pokrowce na krzesła wykonane z satyny. W swojej ofercie posiadamy pokrowce szyte w Polsce, oraz te z importu. 
Każdy ze sprzedawanych pokrowców jest oczywiście w kolorze białym. Do pokrowców na krzesła polecamy przede wszystkim szarfy dzięki którym można obwiązać górę krzesła tworząc kokardę. Ten mały dodatek to dopieszczenie tych małych z pozoru nieistotnych detali, ale jak się później okaże, jakże ważnych i cieszących nasze oko.

Więcej

Obrusy i pokrowce Jest 4 produktów.

 • 12,99 zł

  Długość 6mSzerokość 1,18mIdealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju eventy takie jak : wesele, imprezy tematyczne, urodziny, karnawał, imprezy w plenerze. Dodatkowo na naszych innych aukcjach znajdziecie Państwo talerzyki, kubeczki, itp.

 • 69,99 zł

  Pokrowce na krzesła wykonane z białej satynowej tkaniny. Idealne do przystrojenia krzeseł dla Państwa młodych w kościele, czy też na sali weselnej. Pakowane po 2 sztuki. Pokrowce sprzedawane są bez widocznej na zdjęciach różyczki. Pokrowce znajdują sie w opakowaniu które chroni je przed ewentualnym zabrudzeniem.

 • 39,99 zł

  Pokrowce na oparcie krzesła. Satynowy biały materiał. 2 szt. w opakowaniu zabezpieczającym przed przypadkowym zabrudzeniem. Sprzedawane bez widocznej na na jednym ze zdjęć różyczki.

 • 44,99 zł

  Wysokiej jakości obrus papierowy. Sprawdzi się podczas każdego przyjęcia. Wymiary obrusu :50m - długość1,18m - szerokość

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów