Obrusy i pokrowce

Pokrowce na krzesła weselne

Pokrowce na krzesła weselne wykonane z satyny. W swojej ofercie posiadamy pokrowce szyte w Polsce, oraz te z importu. 
Każdy ze sprzedawanych pokrowców jest oczywiście w kolorze białym. Do pokrowców na krzesła polecamy przede wszystkim szarfy dzięki którym można obwiązać górę krzesła tworząc kokardę. Ten mały dodatek t...

Pokrowce na krzesła weselne

Pokrowce na krzesła weselne wykonane z satyny. W swojej ofercie posiadamy pokrowce szyte w Polsce, oraz te z importu. 
Każdy ze sprzedawanych pokrowców jest oczywiście w kolorze białym. Do pokrowców na krzesła polecamy przede wszystkim szarfy dzięki którym można obwiązać górę krzesła tworząc kokardę. Ten mały dodatek to dopieszczenie tych małych z pozoru nieistotnych detali, ale jak się później okaże, jakże ważnych i cieszących nasze oko.

Obrusy na stół weselny

Jak go dobrać? Czy powinien być to obrus papierowy czy też może wykonany z tkaniny? Obrus wykonany z satyny powinien być umieszczony na stołach weselnych w sali. Taki obrus można wypożyczyć, często również sale weselne posiadają go w swojej ofercie. Warto zapytać. Natomiast obrus wykonany z papieru sprawdzi się w ogrodzie weselnym. W 90% przypadku stoły w ogrodach weselnych są gołe. Warto jednak pomyśleć czy w łatwy i jakże tani sposób nie chcemy przystroić naszego stołu weselnego o taki właśnie obrus. Cena żadna, a prezentuje się jak ten wykonany z tkaniny :-) 

Więcej

Obrusy i pokrowce Jest 4 produktów.

 • 12,99 zł

  Długość 6mSzerokość 1,18mIdealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju eventy takie jak : wesele, imprezy tematyczne, urodziny, karnawał, imprezy w plenerze. Dodatkowo na naszych innych aukcjach znajdziecie Państwo talerzyki, kubeczki, itp.

 • 69,99 zł

  Pokrowce na krzesła wykonane z białej satynowej tkaniny. Idealne do przystrojenia krzeseł dla Państwa młodych w kościele, czy też na sali weselnej. Pakowane po 2 sztuki. Pokrowce sprzedawane są bez widocznej na zdjęciach różyczki. Pokrowce znajdują sie w opakowaniu które chroni je przed ewentualnym zabrudzeniem.

 • 39,99 zł

  Pokrowce na oparcie krzesła. Satynowy biały materiał. 2 szt. w opakowaniu zabezpieczającym przed przypadkowym zabrudzeniem. Sprzedawane bez widocznej na na jednym ze zdjęć różyczki.

 • 44,99 zł

  Wysokiej jakości obrus papierowy. Sprawdzi się podczas każdego przyjęcia. Wymiary obrusu :50m - długość1,18m - szerokość

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów