Ozdoby kryształowe

Nic tak nie dekoruje pomieszczenia jak Kryształowe Girlandy – są eleganckie, minimalistyczne i świetnie komponują się z innymi dekoracjami bez względu na ich kolorystykę. Druga połowa na pewno doceni nasz kunszt i umiar w wyborze. Kryształowe Girlandy mają różne długości i kolory, najbardziej uniwersalna jest jednak ta z przezroczystymi kryształ...

Nic tak nie dekoruje pomieszczenia jak Kryształowe Girlandy – są eleganckie, minimalistyczne i świetnie komponują się z innymi dekoracjami bez względu na ich kolorystykę. Druga połowa na pewno doceni nasz kunszt i umiar w wyborze. Kryształowe Girlandy mają różne długości i kolory, najbardziej uniwersalna jest jednak ta z przezroczystymi kryształami, którą serdecznie polecamy – przyda się do udekorowania ścian, stołu bądź samego pokoju. Kryształowe Girlandy są niezastąpione w swej elegancji!

Więcej

Ozdoby kryształowe  Jest 1 produkt.

  • 5,59 zł

    Girlanda kryształowa 100cm Elegancki, przezroczysty i błyszczący łańcuch kryształków połączony metalowymi kółeczkami. Dodadzą szyku podczas imprezy oraz uzupełnią kompozycję stroików czy innych prac wykonywanych ręcznie. Łańcuch zawiera 37 kryształków o średnicy 17mm oraz grubości 7mm.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji