Ozdoby za parą młodą

Ozdoby weselne za parą młodą to głównie banery weselne, serca na tasiemce, pompony bibułowe, sztuczne kwiaty w formie wianków, itp. Często wszystko jest umieszczone na tle wykonanym z satyny. Materiał układa się w falbanę, lub jest prosty. Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na przystrojenie tła warto poprosić o pomoc jakiegoś kreatora wnętrz, prze...

Ozdoby weselne za parą młodą to głównie banery weselne, serca na tasiemce, pompony bibułowe, sztuczne kwiaty w formie wianków, itp. Często wszystko jest umieszczone na tle wykonanym z satyny. Materiał układa się w falbanę, lub jest prosty. Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na przystrojenie tła warto poprosić o pomoc jakiegoś kreatora wnętrz, przede wszystkim tych ślubnych wnętrz.

Jak w łatwy sposób możemy udekorować tło za parą młodą

Użyjmy materiału z satyny. Na nim możemy umieścić serca na tasiemce. Obok obrączki styropianowe otoczone również satynowym materiałem. Różyczki, gołąbki. U nas znajdziecie Państwo to pierwsze. Po bokach możemy ustawić róże. Czy coś jeszcze? Możemy doczepić baner mąż żona jednakże ten lepiej u umiejscowić na falbanie od stołu. Nasz tył możemy dodać jeszcze o inicjały. Pierwsze listery imiona jako wisienka na torcie naszej ozdoby weselnej za parą młodą.

Więcej

Ozdoby za parą młodą Jest 6 produktów.

 • 29,99 zł

  Obrączki satynowe Dwie połączone obrączki. Kolor kwiatka do wyboru. Dekoracja często zawieszana za Młodą Parą. Orientacyjna szerokość zestawu dwóch połączonych obrączek 54 cm.

 • 19,99 zł

  Serce w całości pokryte drapowanym, błyszczącym materiałem z połyskiem . Wysokość około 50 cm szerokość około 57 cm. Przy zawieszaniu tej dekoracji przydatna będzie żyłka - do nabycia w naszym sklepie w dziale artykuły pomocnicze. Dekoracja idealnie nadaje się do zawieszenia za parą młodą. 

 • 4,99 zł

  Banery weselny o długości 100cm. Znajdzie zastosowanie podczas sesji zdjęciowej, jako ozdoba sali weselnej, czy samochodu.

 • 4,99 zł

  Baner o długości 64cm. Znajdzie zastosowanie podczas sesji zdjęciowej, jako ozdoba sali weselnej, czy samochodu.

 • 4,99 zł

  Baner MR & MRS to rewelacyjna dekoracja ślubna o długości 77cm. Możesz ją wykorzystać także do sesji zdjęciowej.

 • 4,99 zł

  Baner WE DO to kartonowe kartoniki powieszone na sznurku, które znajdą zastosowanie podczas sesji zdjęciowej lub jako ozdoba sali weselnej.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów