Pudełka i torebki na alkohol

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Pudełka i torebki na alkohol

Pudełka na alkohol to totalny must have! Na pewno Państwa goście będą zachwyceni po otrzymaniu podarków w formie ciasta czy alkoholu w ozdobnym pudełku. Wzory pudełek na ciasto pokrywają się ze wzorami pudełek na alkohol, ale także innymi artykułami tj: tablice rejestracyjne na auto do ślubu, etykiety na wódkę weselną. Dodatkową zaletą naszych ...

Pudełka na alkohol to totalny must have! Na pewno Państwa goście będą zachwyceni po otrzymaniu podarków w formie ciasta czy alkoholu w ozdobnym pudełku. Wzory pudełek na ciasto pokrywają się ze wzorami pudełek na alkohol, ale także innymi artykułami tj: tablice rejestracyjne na auto do ślubu, etykiety na wódkę weselną. Dodatkową zaletą naszych pudełek jest to, że są one najzwyczajniej w świecie praktyczne i trwałe. Nie musicie się Państwo obawiać, że ciasto lub butelka alkoholu wypadną przez spód pudełka. Wszystko jest wykonane z tektury 350g.

Posiadamy w swojej ofercie również drewniane pudełka na alkohol do których idealnie pasuje wino. Takie wino z kolei mogą wręczyć goście Państwu Młodym jako prezent wraz z kwiatami i $$$ :).

pudełko na alkohol weselny


Więcej
 Mamy 6 produktów
Pokaż 1 - 6 of 6 produkty
Potrzebujesz pomocy?