Katalog

Dostępność
Stan:
Stroje na jasełka

Żłobki, przedszkola, szkoły, gimnazja i licea – wszystkie instytucje, do których uczęszczają podopieczni, organizują Jasełka zaraz przed Bożym Narodzeniem. Często stanowią one ważną uroczystość w szkole – jedne dzieci sprawdzają się jako aktorzy, inne oglądają przedstawienie. Jasełka są jednak bardzo wymagające pod względem przebrań, które częst...

Żłobki, przedszkola, szkoły, gimnazja i licea – wszystkie instytucje, do których uczęszczają podopieczni, organizują Jasełka zaraz przed Bożym Narodzeniem. Często stanowią one ważną uroczystość w szkole – jedne dzieci sprawdzają się jako aktorzy, inne oglądają przedstawienie. Jasełka są jednak bardzo wymagające pod względem przebrań, które często trudno znaleźć w sklepach stacjonarnych. Dlatego w Naszej Ofercie znalazły się rozmaite stroje na Jasełkaanielskie skrzydła, suknie dla Maryi, opaski renifera, przebrania Mikołaja, opaski z aureolą. Dzięki nam nie muszą już Państwo biegać po sklepach w desperackich poszukiwaniach stroju dla pociechy – wszystkie stroje na Jasełka znajdą Państwo u nas!

Więcej

Stroje na jasełka Jest 5 produktów.

 • 22,99 zł

  Skrzydła wykonane z naturalnych piór. Posiadają gumki, dzięki którym można założyć je na ramiona. W ich konstrukcji znajduje się drut więc można je lekko wyginać i modelować. Do wykorzystania na halloween, jasełka, przedstawienia teatralne itp.Orientacyjny rozmiar 55 cm x 65 cm.

 • 4,99 zł

  Kolor: śnieżnobiałyRozmiar: uniwersalnyWymiary: średnica okręgu - 17 cmDopasowuje się do każdej głowy.Aureola mocowana na białej opasce.

 • 39,99 zł

  Podana cena za komplet. Zawiera: sukienkę, skrzydła. Rozmiar 92-104cm wysokości Długość całkowita: 83cm Szerokość w pasie: 24-26cm Długość od pachy do pachy: 26-27cm Długość rękawa: 38cm Szerokość w ramionach: 25cm Długość Skrzydeł: 76cm

 • 39,99 zł

  Rozmiar 130-140cm wysokościDługość Całkowita Szaty: 128 cmSzerokość w pasie: 44-53 cmSzerokość od pachy do pachy 45-53 cmDługość rękawa 48 cmSzerokość w ramionach 41cm Szata Pastuszka wykonana z beżowego elastycznego poliestru. Zdobiona (przyszytym do szaty) płaszczem połączonym z nakryciem głowy w kolorze fioletowo-brązowym w pasy.

 • 24,99 zł

  Zawiera: spódniczkę, skrzydła oraz opaskę. Rozmiar 90-120 cm wysokości dł. całkowita spódniczki - ok. 30cm szer. w pasie - 18 - 40cm wysokość skrzydeł - 44cm rozpiętość maksymalna skrzydeł - ok. 41cm.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów