Styropiany

Formy styropianowe przydadzą się każdemu, kto sam pragnie tworzyć dekoracje świąteczne od podstaw. W Naszej Ofercie dostępne są wszelakie formy, rozmiary i kształty, które pozwolą Państwu na pełną swobodę i kreatywność. Proponujemy styropianowe jajka, które można dowolnie ozdobić albo skomponować z nich całe gniazdo; styropianowe zajączki, kogut...

Formy styropianowe przydadzą się każdemu, kto sam pragnie tworzyć dekoracje świąteczne od podstaw. W Naszej Ofercie dostępne są wszelakie formy, rozmiary i kształty, które pozwolą Państwu na pełną swobodę i kreatywność. Proponujemy styropianowe jajka, które można dowolnie ozdobić albo skomponować z nich całe gniazdo; styropianowe zajączki, koguty i kurczaczki, które posłużą do dekoracji świątecznego stołu; styropianowe kule i ringa, z których łatwo można stworzyć piękne ozdobne girlandy. Styropian jest trwały i sprawdza się przy różnorodnych pomysłach – dysponujemy materiałami polskiej produkcji oraz z importu.

Więcej

Styropiany Jest 11 produktów.

 • 0,95 zł 0,76 zł

  Jajka styropianowe o wysokości 10cm. Wykorzystywane jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju ozdób.

 • 1,32 zł 1,05 zł

  Jajka ze styropianu o wysokości 12cm. Wykorzystywane jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju dekoracji.

 • 5,99 zł 4,79 zł

  Kogut ze styropianu o wysokości 14,5cm, oraz długości 19,5cm. Wykorzystywane jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju dekoracji.

 • 1,00 zł

  Kula ze styropianu o średnicy 8cm. Wykorzystywana jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonywania różnego rodzaju dekoracji np. kul kwiatowych. Kula w środku jest pełna.

 • 1,99 zł

  Kula o średnicy 120mm, pełna w środku, wykonana z wysokiej jakości polskiego styropianu. Wykonane z miękkiego styropianu. Poddane obróbce termicznej oraz mechanicznej. Styropian polskiej produkcji idealnie nadaje się do ozdabiana różnymi technikami. Cena dotyczy jednej sztuki.

 • 0,59 zł

  Kula o średnicy 60mm, pełna w środku, wykonana z wysokiej jakości polskiego styropianu. Wykonane z miękkiego styropianu. Poddane obróbce termicznej oraz mechanicznej. Styropian polskiej produkcji idealnie nadaje się do ozdabiana różnymi technikami.Cena dotyczy sztuki.

 • 0,75 zł

  Kula o średnicy 70mm, pełna w środku, wykonana z wysokiej jakości polskiego styropianu. Wykonane z miękkiego styropianu. Poddane obróbce termicznej oraz mechanicznej. Styropian polskiej produkcji idealnie nadaje się do ozdabiana różnymi technikami.Cena dotyczy jednej sztuki.

 • 1,00 zł

  Kula o średnicy 80mm, pełna w środku, wykonana z wysokiej jakości polskiego styropianu. Wykonane z miękkiego styropianu. Poddane obróbce termicznej oraz mechanicznej. Styropian polskiej produkcji idealnie nadaje się do ozdabiana różnymi technikami.Cena dotyczy jednej sztuki.

 • 1,49 zł

  Kula o średnicy 100mm, pełna w środku, wykonana z wysokiej jakości polskiego styropianu. Wykonane z miękkiego styropianu. Poddane obróbce termicznej oraz mechanicznej. Styropian polskiej produkcji idealnie nadaje się do ozdabiana różnymi technikami.Cena dotyczy jednej sztuki.

 • 7,49 zł

  Ringi styropianowe o dokładnej średnicy 7,2cm.Wykorzystywany jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju dekoracji.Sprzedawane w opakowaniu po 10 sztuk.

 • 2,49 zł

  Ringi styropianowe o dokładnej średnicy 20cm.Wykorzystywany jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju dekoracji.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów