Sylwester, Karnawał

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Sylwester, Karnawał

Zgodnie z koleją czasu, tuż po Bożym Narodzeniu grudzień posiada w swym arsenale jeszcze jedną wyjątkową okazję.
Dla niektórych jest to noc pełna zmian wewnętrznych, zakończenia pewnego etapu w życiu, dla innych z kolei to noc otwarcia, pełna noworocznych postanowień. Bez wątpienia jest to najbardziej wystrzałowa i szampańska noc, która wieńczy ...

Zgodnie z koleją czasu, tuż po Bożym Narodzeniu grudzień posiada w swym arsenale jeszcze jedną wyjątkową okazję.
Dla niektórych jest to noc pełna zmian wewnętrznych, zakończenia pewnego etapu w życiu, dla innych z kolei to noc otwarcia, pełna noworocznych postanowień. Bez wątpienia jest to najbardziej wystrzałowa i szampańska noc, która wieńczy mijający rok. Zatem wiele osób z nas organizuje większe lub mniejsze imprezy, bale, czy spotkania w gronie przyjaciół, znajomych czy rodziny. Jak się do niej przygotować? Jak sprawić, by ta noc nabrała jeszcze bardziej szampańskiego charakteru? W sklepie happenings.pl znajdziecie Państwo wiele potrzebnych do tego przedsięwzięcia akcesorii i dekoracji, które pomogą Państwu zorganizować najlepszą imprezę roku ;)

Dekoracje na sylwestra w domu

Sylwester w domu? Domówka! Mamy wszystko czego potrzebujesz. Między innymi kubeczki, talerzyki, balony, serwetki, konfetti oraz wiele innych przydatnych dodatków. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę.

dekoracje na sylwestra w domu

Więcej
 Mamy 199 produktów
na stronę
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, srebrna cyfra 2.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Hel utrzymuje się nawet do paru tygodni. Balon "dwa" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Balon foliowy na sylwestra "szampan" 32x82cm Balon foliowy metalizowany Butelka w kolorze złotym z białym napisem "Happy New Year", wymiary ok. 32 x 82 cm (12.5 x 32.5").Balon nadaje się do pompowania helem jak i powietrzem. Hel w balonie trzyma do tygodnia czasu.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Balon foliowy szampan w kolorze rose gold z napisem CheersOryginalny dodatek na wszelkiego rodzaju imprezy: wesela, Wieczory Panieńskie, urodziny, Nowy Rok itp.Balon można pompować powietrzem jak i również helem. W tym drugim przypadku balonik powinien unosić się przez parę dni.Rozmiar przed napompowaniem: 49 x 98 cm.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, złota cyfra 0.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Hel utrzymuje się nawet do paru tygodni. Balon "0" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, złota cyfra 1.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Idealny pod urodziny np. roczek.Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Hel utrzymuje się nawet do paru tygodni. Balon "1" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, złota cyfra 2.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Idealny pod urodziny np. dwa latka.Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Hel utrzymuje się nawet do paru tygodni. Balon "2" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem.

  Na magazynie
 • 1,29 zł

  Balony 30cm, Happy 2021, Pastel Black Balon w rozmiarze 12" około 30cm. Balonik można napompować helem, polecamy użycie uszczelniacza w celu przedłużenia żywotności helu zawartego w balonie. Balony ze złotym lustrzanym napisem.Cena za 1 sztukę.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Balony 30cm, Happy New Year, Pastel Black Super balon w rozmiarze 12" około 30cm. Balonik można napompować helem, polecamy użycie uszczelniacza w celu przedłużenia żywotności helu zawartego w balonie. Balony ze złotym lustrzanym napisem.Cena za 1 sztukę.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Białe balony z diodami LED w środku. Idealne zarówno na przyjęcie weselne jak i urodziny czy inne wydarzenie.Balony 12" około 30cm. W opakowaniu 5 sztukŚwiecą aż do 24h, można je pompować helem.

  Na magazynie
 • 24,99 zł

  Balony gumowe w kolorze srebrnym, chromowane.Do ich produkcji został wykorzystany grubszy niż w zwykłych balonach lateks. Dzięki czemu można było zastosować więcej farby. Balony mają na tyle intensywny metaliczny kolor, że dosłownie można się w nich przeglądać :) Balony pakowane po 18 sztuk.Wielkość 13" około 40cm.Włoski producent Gemar.Sprzedawane jako...

  Na magazynie
 • 12,99 zł

  Balony gumowe w kolorze różowego-złota, chromowane.Do ich produkcji został wykorzystany grubszy lateks, niż w przypadku zwykłych balonów. Dzięki czemu można było zastosować więcej farby. Balony mają na tyle intensywny metaliczny kolor, dosłownie można się w nich przeglądać :) Kolor: Rose Gold Chorm.Balony w opakowaniu 10 sztuk.Wielkość 13" około 40cm po...

  Na magazynie
 • 12,99 zł

  Balony gumowe w kolorze srebrnym, chromowane.Do ich produkcji został wykorzystany grubszy niż w zwykłych balonach lateks. Dzięki czemu można było zastosować więcej farby. Balony mają na tyle intensywny srebrno metaliczny kolor, że dosłownie można się w nich przeglądać :) Balony w opakowaniu 10 sztuk.Wielkość 13" około 40cm po napompowaniu.Włoski producent...

  Na magazynie
Pokaż 13 - 24 of 199 produkty
Potrzebujesz pomocy?