Sznurki ozdobne

Sznurki dekoracyjne to jeden z nieodłącznych elementów dekoracji wykonywanych samodzielnie. Pakowanie prezentów, wiązanie zeszytów i okładek, papeteria, ręcznie robiona biżuteria, mocowanie ozdób w stroikach i większych dekoracjach, prace artystyczne oraz formy przestrzenne – to tylko niektóre z zastosowań sznurków dekoracyjnych. Sznurek jest un...

Sznurki dekoracyjne to jeden z nieodłącznych elementów dekoracji wykonywanych samodzielnie. Pakowanie prezentów, wiązanie zeszytów i okładek, papeteria, ręcznie robiona biżuteria, mocowanie ozdób w stroikach i większych dekoracjach, prace artystyczne oraz formy przestrzenne – to tylko niektóre z zastosowań sznurków dekoracyjnych. Sznurek jest uniwersalny i trwały, sprawdzi się zarówno jako element dekoracyjny, jak i mocujący inne ozdoby. Sznurki ozdobne dostępne w pełnej gamie kolorystycznej.

Więcej

Sznurki ozdobne  Jest 2 produktów.

  • 2,89 zł

    Sznurek papierowy o długości 48 m i grubości około 1,5 - 2mm. Idealnie nadaje się do pakowania prezentów czy przy jego pomocy wykonywaniu prac kreatywnych. Opakowanie zawiera jeden zwój o długości około 48 metrów. 

  • 2,89 zł

    Sznurek papierowy o długości 10 m i grubości około 3 mm. Idealnie nadaje się do pakowania prezentów czy przy jego pomocy wykonywaniu prac kreatywnych. Cena dotyczy jednej sztuki. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów