Wieszaki ślubne na suknię i garnitur

Szukaj na blogu

Wieszaki ślubne na suknię i garnitur

Wieszaki mąż żona, panna młoda i pan młody, Wasze imiona!
Wieszak w kolorze białym dla niej oraz w kolorze czarnym dla niego.
Do każdego wieszaka dodatek w postaci wstążki!
Wysoka jakość wieszaków, malowane drewno, napis wykonany na sklejce doklejony do wieszaków.

 Mamy 3 produktów
 • 20,99 zł

  Wieszaki ślubne Mąż i ŻonaSuper wieszaki na suknię ślubną (żona) oraz garnitur (mąż)! Idealne do sesji zdjęciowej oraz ciekawy dodatek do nagrań w domu ze świadkami. Wymiary wieszaków 44 cm x 23 cm. Komplet zawiera 2 wieszaki biały oraz czarny wraz ze złotą wstążką.Produkt POLSKI. Wieszaki w oryginalnym opakowaniu wraz z kartonikiem.

  Na magazynie
 • 20,99 zł

  Wieszaki ślubne Panna Młoda i Pan MłodySuper wieszaki na suknię ślubną oraz garnitur! Idealne do sesji zdjęciowej oraz ciekawy dodatek do nagrań w domu ze świadkami. Wymiary wieszaków 44 cm x 23 cm. Komplet zawiera 2 wieszaki biały oraz czarny wraz ze złotą wstążką.Produkt POLSKI. Wieszaki w oryginalnym opakowaniu wraz z kartonikiem.

  Na magazynie
 • 24,99 zł

  Wieszaki ślubne z Waszymi imionami!Super wieszaki na suknię oraz garnitur! Idealne do sesji zdjęciowej oraz ciekawy dodatek do nagrań w domu ze świadkami. Wymiary wieszaków 44 cm x 23 cm. Komplet zawiera 2 wieszaki biały oraz czarny wraz ze złotą wstążką.Produkt POLSKI. Po zakupie prosimy wpisać w informacji Imiona które mają znaleźć się na wieszakach.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 3 of 3 produkty
Potrzebujesz pomocy?