Zestawy promocyjne

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Zestawy promocyjne

W tej kategorii prezentujemy Państwu zestawy promocyjne z wybranymi przez nas dekoracjami. Zestaw, to nic innego jak komplet artykułów o różnym charakterze. Zazwyczaj są to zmiksowane balony kolorystycznie jak i gatunkowo, do tego wstążka, czasami serwetki, świeczki, itp. Każdy zestaw wyróżnia się czymś innym. Średnio na zestawie możecie Państwo...

W tej kategorii prezentujemy Państwu zestawy promocyjne z wybranymi przez nas dekoracjami. Zestaw, to nic innego jak komplet artykułów o różnym charakterze. Zazwyczaj są to zmiksowane balony kolorystycznie jak i gatunkowo, do tego wstążka, czasami serwetki, świeczki, itp. Każdy zestaw wyróżnia się czymś innym. Średnio na zestawie możecie Państwo zaoszczędzić od 4 do 15zł.
Zestawów nie przerabiamy, sprzedajemy dokładnie, to co znajduje się w opisie.

Niektóre zestawy dodatkowo możemy napompować dla Was helem! Przy każdym zestawie tuż pod opisem "" Możecie Państwo wybrać odpowiedni wariant do wysyłki!

Więcej
 Mamy 63 produktów
na stronę
 • 27,99 zł

  Zestaw balonowy na roczek dla chłopczyka! 1 x balon foliowy o wysokości 86cm w kolorze błękitnym; 6 x balon metaliczny 12" w kolorze błękitnym; 6 x balon metaliczny 12" w kolorze białym; 6 x balony z konfetti (złote) w rozmiarze 12; 2 x balon gwiazda w rozmiarze 45cm błękitnym.

  Na magazynie
 • 29,99 zł

  Zestaw balonowy na roczek dla chłopca! 1 x balon foliowy o wysokości 70-75 cm w kolorze niebieskim 10 x balon pastelowy 12" w kolorze błękitnym 10 x balony ze złotym konfetti w rozmiarze 12" 2 x balon foliowy biała gwiazda w rozmiarze 45cm 2 x balon foliowy błękitna gwiazda  45cm Uwaga, może zdarzyć się tak, że zamiast gwiazdy w zestawie będzie serduszko.

  Na magazynie
 • 27,99 zł

  Zestaw balonowy na roczek dla dziewczynki! 1 x balon foliowy o wysokości 100cm w kolorze Rose Gold 6 x balon metaliczny 12" w kolorze Rose Gold. 6 x balon metaliczny 12" w kolorze białym. 6 x balony z konfetti w rozmiarze 12" 2 x balon gwiazda w rozmiarze 45cm Rose Gold. Do zestawu polecamy butle z helem 0,21m3.

  Na magazynie
Pokaż 61 - 63 of 63 produkty
Potrzebujesz pomocy?