Dekoracje za parą młodą

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Dekoracje za parą młodą

Dekoracje za parą młodą to głównie banery weselne, serca na tasiemce, pompony bibułowe, sztuczne kwiaty w formie wianków, itp. Często wszystko jest umieszczone na tle wykonanym z satyny. Materiał układa się w falbanę, lub jest prosty. Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na przystrojenie tła warto poprosić o pomoc jakiegoś kreatora wnętrz, przede ws...

Dekoracje za parą młodą to głównie banery weselne, serca na tasiemce, pompony bibułowe, sztuczne kwiaty w formie wianków, itp. Często wszystko jest umieszczone na tle wykonanym z satyny. Materiał układa się w falbanę, lub jest prosty. Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na przystrojenie tła warto poprosić o pomoc jakiegoś kreatora wnętrz, przede wszystkim tych ślubnych wnętrz. Można również to zrobić w prosty sposób samemu. Jedynie co nam będzie potrzebne, to materiały, wizja oraz szczypta umiejętności manualnych :)

Jak w łatwy sposób możemy udekorować tło za parą młodą?

Użyjmy materiału z satyny. Na nim możemy umieścić serca na tasiemce. Obok obrączki styropianowe otoczone również satynowym materiałem. Różyczki, gołąbki. U nas znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne. Po bokach możemy ustawić róże. Czy coś jeszcze? Możemy doczepić baner mąż żona jednakże ten lepiej umiejscowić na falbanie od stołu. Nasz tył możemy dodać jeszcze o inicjały. Pierwsze listery imiona jako wisienka na torcie naszej ozdoby weselnej za parą młodą.

Powyższy akapit, jest jedynie przedstawieniem prostego pomysłu. Oczywiście możemy wykonać nasze dekoracje za para młodą w zupełnie inny, bardziej lub mniej niekonwencjonalny sposób. Prosimy tylko pamiętać, same banery na wesele nie wystarczą i warto jest się pokusić o znacznie więcej ozdób.

Ozdoby przed parą młodą

Oprócz dekoracji za oraz nad, również możemy pomyśleć o tych przed parą młodą, czyli na stole. Powinny się one delikatnie wyróżniać na tle pozostałych elementów na innych stołach. Możemy stworzyć bardziej bujne bukiety, dostawić większe lampiony ze świecami, czy też ozdobić go martinówkami wraz z kryształami.

dekoracje za parą młodą

Więcej
 Mamy 29 produktów
na stronę
Pokaż 13 - 24 of 29 produkty
Potrzebujesz pomocy?