Happenings Logo

Wymiana towaru na inny

Otrzymałeś towar niezgodny z Twoim zamówieniem? Zgłoś się do nas! Pomyłki rzecz ludzka, a my na pewno doślemy ci odpowiedni produkt. Całość odbywa się na nasz koszt. Przyjedzie do ciebie kurier, odbierze paczkę z błędnym produktem i wręczy ci nową. Może również się tak zdarzyć, że wartość towaru będzie na tyle niska, że błędnie otrzymamy produkt zostanie z tobą. Możemy również i w tym przypadku zwrócić ci pieniądze za ten produkt.

Jeżeli natomiast z jakichś przyczyn chciałbyś odesłać nam towar i wymienić go na inny, w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Przestawimy ci ofertę naszego kuriera, jeżeli się zgodzisz, odsyłasz nam towar, a my wysyłamy ci nowy. W tym przypadku całość kosztów logistycznych pokrywa kupujący.

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.