Happenings Logo

Wymiana towaru na inny

Otrzymałeś towar niezgodny z Twoim zamówieniem? Zgłoś się do nas! Pomyłki rzecz ludzka, a my na pewno doślemy ci odpowiedni produkt. Całość odbywa się na nasz koszt. Przyjedzie do ciebie kurier, odbierze paczkę z błędnym produktem i wręczy ci nową. Może również się tak zdarzyć, że wartość towaru będzie na tyle niska, że błędnie otrzymamy produkt zostanie z tobą. Możemy również i w tym przypadku zwrócić ci pieniądze za ten produkt.

Jeżeli natomiast z jakichś przyczyn chciałbyś odesłać nam towar i wymienić go na inny, w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Przestawimy ci ofertę naszego kuriera, jeżeli się zgodzisz, odsyłasz nam towar, a my wysyłamy ci nowy. W tym przypadku całość kosztów logistycznych pokrywa kupujący.

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 100zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Średnia Ocen: 4.7

Liczba Ocen: 137

profile photo

Piotr M.

28 marca 2024

profile photo

Joanna Kuczynska

29 stycznia 2024

Z czystym sumieniem mogę dać 5/5 gwiazdek, sprzedający rzetelny, miły, bezproblemowy, gotowy do pomocy i współpracy. Gdyby wszyscy tacy byli zakupy online byłyby zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze. Szybka reakcja na kontakt, wszystko załatwione w mgnieniu oka, towar spakowany bezpiecznie i zgodny z opisem. Bardzo polecam zakupy od happenings.

profile photo

Kamil Herbert

28 grudnia 2023

Super sklep, bardzo sympatyczna i pomocna Pani z obsługi.

profile photo

Madelaina Zmudka

14 grudnia 2023

Wspaniała obsługa!! Pani przemiła, pomocna, uśmiechnięta i bardzo cierpliwa! ;)) dziękuję ślicznie za taką cudowną obsługę ;))

profile photo

Fabian Pawlik

23 października 2023

Super sklep, ogromny wybór na każdą okazję i przemiła obsługa.

Happenings © 2015 - 2024. All Rights Reserved.