Happenings Logo

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

  1. Czy produkty są nowe, zapakowane oryginalnie? Tak produkty, są nowe i zapakowane w oryginalnej formie. Może to być oryginalny karton, folia, itp.
  2. Czy mogę zwrócić używany produkt? Jeżeli produkt został użyty, nie podlega on zwrotowi. Jeżeli produkt w trakcie użycia się uszkodził i nie jest to uszkodzenie mechaniczne, produkt można zwrócić w ramach procedury zwrotów.
  3. Ile dni przysługuje mi na zwrot produktu? 14 dni liczone od dnia otrzymania produktu.
  4. Czy współpracujemy z influencerami? Jak najbardziej. Jeżeli jesteś ciekawy jak wygląda współpraca z naszą firmą, skontaktuj się z nami mailowo.
  5. Czy wszystkie produkty są dostępne? Każdy produkt, który jest widoczny w karcie produktu, jest dostępny. Zdarza się jednak tak, że produkt widoczny w karcie, mógł zostać chwile wcześniej kupiony przez inna osobę. Wtedy możemy nie mieć tego produktu. Zostaniesz o tym na pewno poinformowany.
  6. Co jeżeli nie odbiorę paczki? Czy zostanę obciążony dodatkowymi kosztami? Nie. Jednakże będzie nam bardzo przykro z tego powodu 🙁
  7. Co jeżeli otrzymam produkt niezgodny z moim zamówieniem? Niezwłocznie nas o tym poinformuj. Jesteśmy tylko ludźmi i od czasu do czasu zdarzy nam się jakaś pomyłka w zakresie błędnych nadań.
  8. W jakim terminie przyjdzie do mnie paczka? Na karcie produktu informujemy, że przesyłka zostanie wysłana do godziny 13:00. W 95% staramy się tego trzymać, reszta już zależy od kuriera. Zazwyczaj paczkę powinieneś otrzymać dnia następnego.
  9. Czy można negocjować cenę produktu? Każda cena produktu widoczna jest w jego karcie. Rabaty udzielane są w ramach akcji rabatowych, newslettera, itp.
  10. Mam problem z płatnością, gdzie to zgłosić? Jeżeli masz problem z zamówieniem, niezależnie od jego etapu, skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 100zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

Średnia Ocen: 4.7

Liczba Ocen: 138

Wszystkie opinie
profile photo

Krzysztof Markowski

28 czerwca 2024

Polecam

profile photo

Piotr M.

28 marca 2024

profile photo

Joanna Kuczynska

29 stycznia 2024

Z czystym sumieniem mogę dać 5/5 gwiazdek, sprzedający rzetelny, miły, bezproblemowy, gotowy do pomocy i współpracy. Gdyby wszyscy tacy byli zakupy online byłyby zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze. Szybka reakcja na kontakt, wszystko załatwione w mgnieniu oka, towar spakowany bezpiecznie i zgodny z opisem. Bardzo polecam zakupy od happenings.

profile photo

Kamil Herbert

28 grudnia 2023

Super sklep, bardzo sympatyczna i pomocna Pani z obsługi.

profile photo

Madelaina Zmudka

14 grudnia 2023

Wspaniała obsługa!! Pani przemiła, pomocna, uśmiechnięta i bardzo cierpliwa! ;)) dziękuję ślicznie za taką cudowną obsługę ;))

Happenings © 2015 - 2024. All Rights Reserved.