Happenings Logo

Regulaminy promocji


Ostatnie promocje w sklepie Happenings

Regulamin promocji przy zakupie dowolnych produktów z rabatem HALLOWEEN2023 obowiązującej w dniach 01.10-20.10.2023 r. („Promocja”).

  1. Niniejszy Regulamin określa zasady Promocji przeprowadzanej w sklepie Happenings.pl prowadzonych przez DAM-DUS Sławomira Duszczyk, Bałtycka 61/15, 75-330 Koszalin (dalej „sklep Happenings”).
  2. Promocja obowiązuje w dniach 01.10-20.10.2023 r. lub do wyczerpania zapasów o ile nastąpi ono wcześniej („czas trwania Promocji”).
  3. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów sklepu internetowego Happenings.
  4. Promocja obowiązuje przy zakupie dowolnych produktów w sklepie online.
  5. W ramach Promocji każda osoba, która w czasie trwania Promocji dokona w sklepie internetowym Happenings.pl zakupu i doda wyświetlany w koszyku kod rabatowy o nazwie HALLOWEEN2023 otrzyma 10% rabatu na całość zamówienia nie wliczając w to kosztów wysyłki.
  6. Rabat, o którym mowa w pkt. 5 powyżej naliczany jest w trakcie składania zamówienia.
  7. Promocja nie obowiązuje w sklepie stacjonarnym Happenigns.
  8. Promocja łączy się z innymi promocjami, wyprzedażą, przecenami, kuponami, itd.
  9. Skorzystanie przez klienta z prawa zwrotu niewadliwego, zgodnego z umową towaru zakupionego w ramach Promocji zgodnie z zasadami zwrotów i wymian w sklepie Happenings oznacza odstąpienie klienta od Promocji. Zwrot w tym wypadku możliwy jest jedynie pod warunkiem, że klient jednocześnie zwraca wszystkie produkty których zakup uprawniał go do udziału w Promocji. Zwrot środków wykonany będzie w tej samej formie w jakiej uiszczona została przez klienta cena za zwracany towar.
  10. Organizatorem promocji jest DAM-DUS Sławomira Duszczyk, Bałtycka 61/15, 75-330 Koszalin, NIP 669-116-18-54.
Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.