Dodatki na chrzest

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Dodatki na chrzest

Chrzciny to pierwsza tak ważna uroczystość w życiu dziecka, dlatego każdy rodzic chce nadać jej wyjątkowy charakter. Pomogą w tym Państwu liczne Dodatki i Dekoracje z Naszej Oferty. Kryształowe girlandy wspaniale poradzą sobie z wystrojem wnętrza, dodając mu przy tym elegancji – ponadto są tak efektowne, że w zasadzie nie potrzeba już wielu inny...

Chrzciny to pierwsza tak ważna uroczystość w życiu dziecka, dlatego każdy rodzic chce nadać jej wyjątkowy charakter. Pomogą w tym Państwu liczne Dodatki i Dekoracje z Naszej Oferty. Kryształowe girlandy wspaniale poradzą sobie z wystrojem wnętrza, dodając mu przy tym elegancji – ponadto są tak efektowne, że w zasadzie nie potrzeba już wielu innych dekoracji – wystarczy zadbać o odpowiednią dekorację stołu i każde miejsce nabierze wyjątkowej atmosfery. Oferujemy także Dodatki na chrzciny – wizytówki z imionami gości, pudełka na ciasta i wyjątkowe pudełeczka na cukierki w kształcie dziecięcego wózka.

Więcej
 Mamy 162 produktów
na stronę
 • 5,99 zł

  Balon dekoracyjny, na Chrzest Święty. Kolor biały ze złotym nadrukiem. Rozmiar 12” tj. około 30 cm.Zestaw zawiera 5 sztuk balonówBalon można pompować zarówno powietrzem jak i helem.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Ilość: 1 sztuka Wymiar balonów w calach: 24 Wymiar balonów w centymetrach: ok. 61 cm Balon w kształcie bobasa chłopczyka. Balony są przeznaczone do napełnienia helem, ale można je również pompować powietrzem. Balony nie są pakowane w opakowania indywidualne.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Ilość: 1 sztuka Wymiar balonów w calach: 24 Wymiar balonów w centymetrach: ok. 61 cm Balon w kształcie bobasa dziewczynka. Balony są przeznaczone do napełnienia helem, ale można je również pompować powietrzem. Balony nie są pakowane w opakowania indywidualne.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Okrągły balon foliowy ze złotym napisem "Chrzest Święty" na którym widnieje  złoty gołąbek. Dookoła balonu znajduje się zielony wianuszek z liści. wielkość ok. 36cm / ( 18") Balon nadaje się do napełnienia helem. Napełnienie powietrzem spowoduje, że nie będzie się unosił.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Okrągły balon foliowy ze złotym napisem "Chrzest Święty" na którym widnieje  złoty gołąbek. wielkość ok. 36cm / ( 18") Balon nadaje się do napełnienia helem. Napełnienie powietrzem spowoduje, że nie będzie się unosił.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Balony na chrzciny Niebieskie z białym ornamentami.Rozmiar każdego z balonów 12" ok. 30-35 cm.Opakowanie zawiera: 5 sztuk.Sprzedawane balony wyglądają identycznie jak na zamieszczonym zdjęciu.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Balony na chrzciny Różowy z białym ornamentami.Rozmiar każdego z balonów 12" ok. 30-35 cm.Opakowanie zawiera: 5 sztuk.Sprzedawane balony wyglądają identycznie jak na zamieszczonym zdjęciu.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Balony pastelowe 10" w kolorze białym. Optymalna wielkość balonu to 23-25 cm. Pakowane w komplecie po 25 sztuk. Do balonów pastelowych polecamy: uszczelniacz, patyczki do balonów wraz z zatyczkami oraz dwustronne pompki, które również mogą zakupić Państwo na naszej stronie.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Balony pastelowe 10" w kolorze błękitnym. Idealnie nadają się na każdą imprezę. Optymalna wielkość balonu to 23-25 cm. Pakowane w komplecie po 25 sztuk. Do balonów pastelowych polecamy: uszczelniacz, patyczki do balonów wraz z zatyczkami oraz dwustronne pompki, które również mogą zakupić Państwo na naszej stronie.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Balony pastelowe 10" w kolorze jasny róż. Idealnie nadają się na każdą imprezę. Optymalna wielkość balonu to 23-25 cm. Pakowane w komplecie po 25 sztuk. Do balonów pastelowych polecamy: uszczelniacz, patyczki do balonów wraz z zatyczkami oraz dwustronne pompki, które również mogą zakupić Państwo na naszej stronie.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Balony pastelowe 10" w miksie kolorystycznym. Idealnie nadają się na każdą imprezę. Optymalna wielkość balonu to 23-25 cm. Pakowane w komplecie po 25 sztuk. Do balonów pastelowych polecamy: uszczelniacz, patyczki do balonów wraz z zatyczkami oraz dwustronne pompki, które również mogą zakupić Państwo na naszej stronie.Balony można pompować helem jak i...

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Balony pastelowe 10" w kolorze niebieskim. Idealnie nadają się na każdą imprezę. Optymalna wielkość balonu to 23-25 cm. Pakowane w komplecie po 25 sztuk. Do balonów pastelowych polecamy: uszczelniacz, patyczki do balonów wraz z zatyczkami oraz dwustronne pompki, które również mogą zakupić Państwo na naszej stronie.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 162 produkty
Potrzebujesz pomocy?