Drut florystyczny

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Drut florystyczny

Druty są niezbędne przy usztywnianiu kwiatów. Drut florystyczny jest miękki i giętki, a jednocześnie bardzo trwały, dlatego każdy florysta powinien mieć go pod ręką. Drut florystyczny sprawdzi się także do mocowania dekoracji różnego rodzaju, tworzenia sznurów korali oraz podczas ozdabiania stroików lub choinki. W Naszej Ofercie są także dostępn...

Druty są niezbędne przy usztywnianiu kwiatów. Drut florystyczny jest miękki i giętki, a jednocześnie bardzo trwały, dlatego każdy florysta powinien mieć go pod ręką. Drut florystyczny sprawdzi się także do mocowania dekoracji różnego rodzaju, tworzenia sznurów korali oraz podczas ozdabiania stroików lub choinki. W Naszej Ofercie są także dostępne druciki kreatywne z miękką otoczką wokół, które idealnie sprawdzą się w tworzeniu dekoracji własnoręcznie, w plastyce i wszelkiej aktywności twórczej. Zarówno drut florystyczny, jak i drut kreatywny, dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej.

Rodzaje drutów florystycznych

  • drut florystyczny na patyku - zielony drut o średnicy od 0,5mm do 0,8mm
  • druciki kreatywne - inaczej wyciory, pokryte specjalnym materiałem w różnych kolorach. Ich struktura jest giętka
  • drut wyrobowy

Druciki do tworzenia masek

Każdy ze sprzedawanych drucików idealnie spełni swoją rolę jako drucik usztywniający maskę ochronną. Taki drucik jest bardzo elastyczny, łatwo się go przecina, idealnie dopasowuje się do nadanych mu kształtów.

Więcej
 Mamy 3 produktów
Pokaż 1 - 3 of 3 produkty
Potrzebujesz pomocy?