Podziękowania dla gości weselnych

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Podziękowania dla gości weselnych

Podziękowania dla gości weselnych to zazwyczaj pudełeczka, lub woreczki do których wkładamy cukiereczki, lub migdały. Choć te drugie dużo ładniej będą prezentować się w naszych woreczkach z organzy. Obok pudełek na prezenty dla gości weselnych powinny znaleźć się winietki z imionami i nazwiskami naszych gości. Totalnym numerem jeden wśród prezen...

Podziękowania dla gości weselnych to zazwyczaj pudełeczka, lub woreczki do których wkładamy cukiereczki, lub migdały. Choć te drugie dużo ładniej będą prezentować się w naszych woreczkach z organzy. Obok pudełek na prezenty dla gości weselnych powinny znaleźć się winietki z imionami i nazwiskami naszych gości. Totalnym numerem jeden wśród prezentowanych pudełek są pudełeczka na cukierki frak i suknia które prezentuje nasz sklep. Posiadamy je w promocyjnej cenie 4,99zł za 10 sztuk! Ich design naprawdę jest niesamowity, a rozmiar pozwoli na spakowanie każdego sprezentowanego przedmiotu.
Nie potrzebujecie Państwo innych prezentów dla gości weselnych. Takie pudełeczko, to prosty, a zarazem praktyczny pomysł na zadowolenie każdego z Państwa gości.

pudełeczka dla gości

Jaki wzór pudełeczek dla gości wybrać?

  • Pudełka dla gości w kropki pod wystrój pin upowy. Do nich polecamy również nasze serwetki w stylu pin upowym oraz balony w kropki.
  • Pudełeczka dla gości w kształcie serca. Jeżeli motywem przewodnim na naszym ślubie jest serce, oznaka miłości, warto pomyśleć o tych pudełkach jako ciekawym dodatku weselnym. W naszej ofercie prezentujemy pudełka w tym właśnie kształcie, jak i również kwadratowe pudełeczka z wyciętym serduszkiem po środku.
  • Pudełka na stół czyste - pudełka które możemy przyozdobić sami. W prosty sposób możemy przyozdobić nasze pudełka za pomocą wstążki satynowe tworząc kokardę. Dla uzdolnionych manualnie polecamy również wykorzystanie innych artykułów przeznaczonych do rękodzieła które znajdziecie Państwo pod adresem: artykuły florystyczne i dekoracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :-)
  • Pudełeczka dla gości weselnych w modnych kolorach! Koralowy, złoty, srebrny, a może rose gold? To wszystko również znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Nasz sklep z upominkami dla gości posiada szeroką gamę ww pudełeczek. Jeżeli Państwa wesele jest właśnie w tych barwach, warto zadbać o jednolitość kolorów również i w tym przypadku.

Więcej
 Mamy 37 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 37 produkty
Potrzebujesz pomocy?