Pomoc Ukrainie

Szukaj na blogu

 Mamy 6 produktów
 • 149,00 zł

  Butla z helem 0,25m3 + 30 balonów 9" (niebieskie, żółte) oraz białą wstążkę Hel w butli wystarczy na około 30 balonów 9". Hel w balonach lateksowych utrzymuje się od 5 do 7h. Część dochodu ze sprzedaży przekazujemy na www.ratujemyzwierzaki.pl/ więcej informacji poniżej.

  Na magazynie
 • 219,00 zł

  Butla z helem 0,40m3 + 50 balonów 9" (niebieskie, żółte) oraz białą wstążkę Hel w butli wystarczy na około 30 balonów 9". Hel w balonach lateksowych utrzymuje się od 5 do 7h. Część dochodu ze sprzedaży przekazujemy na www.ratujemyzwierzaki.pl/ więcej informacji poniżej.

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Część dochodu z wycieraczki przekazujemy na www.ratujemyzwierzaki.pl/Wycieraczka z napisem "Jesteśmy z Wami".Wycieraczka do wnętrz, prosimy traktować ją jako dekorację.Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Od spodu posiada gumę.Wymiary: 40x60cm.

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Część dochodu z wycieraczki przekazujemy na www.ratujemyzwierzaki.pl/Wycieraczka z napisem "We stand together".Wycieraczka do wnętrz, prosimy traktować ją jako dekorację.Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Od spodu posiada gumę.Wymiary: 40x60cm.

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Część dochodu z wycieraczki przekazujemy na www.ratujemyzwierzaki.pl/Wycieraczka z napisem "Wipe Your Shoes In This F*cking Face".Wycieraczka jest na tyle uniwersalna, że można na nią nawet napluć.Im mocniej będziesz wycierać w nią buty, tym szybciej zniknie putin.Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Od spodu posiada gumę.Wymiary:...

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Część dochodu z wycieraczki przekazujemy na www.ratujemyzwierzaki.pl/Wycieraczka z napisem "Wytrzyj buty w te parszywą mordę".Wycieraczka jest na tyle uniwersalna, że można na nią nawet napluć.Im mocniej będziesz wycierać w nią buty, tym szybciej zniknie putin.Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Od spodu posiada gumę.Wymiary: 40x60cm.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 6 of 6 produkty
Potrzebujesz pomocy?