Pomysł Na Prezent

Szukaj na blogu

Pomysł Na Prezent

Wyjątkowe i niepowtarzalne prezenty z okazji dnia matki oraz dnia ojca!

Prezenty personalizowane, z Waszą dedykacją, dla kogo i od kogo. Jeżeli szukasz czegoś nietuzinkowego, to dobrze trafiłeś! Doniczka z Twoim napisem np. "Dla Kochanej Mamy". Szkatułka na biżuterię z Twoją dedykacją i podpisem np. "Jesteś dla mnie najważniejsza mamo, dziękuję ...

Wyjątkowe i niepowtarzalne prezenty z okazji dnia matki oraz dnia ojca!

Prezenty personalizowane, z Waszą dedykacją, dla kogo i od kogo. Jeżeli szukasz czegoś nietuzinkowego, to dobrze trafiłeś! Doniczka z Twoim napisem np. "Dla Kochanej Mamy". Szkatułka na biżuterię z Twoją dedykacją i podpisem np. "Jesteś dla mnie najważniejsza mamo, dziękuję Ci", podpis: "Kochanej mamie Robert". Nosidełko na piwo z Twoim napisem np. "Dla Taty Janusza". Prezenty o szerokim zastosowaniu. Nie są to przedmioty które zostaną schowane do szafki, lub będą się na niej kurzyć.

Dzień mamy 2021 - Nowości - Prezenty

Na pewno wyjątkowym prezentem są przedmioty przydatne, do codziennego użytku, ale odbiegające od schematu rzeczy zwykłych. O czym mowa? Nasza mama na pewno będzie zadowolona z nowej deski do krojenia, nowego wałka do ciasta, a tym bardziej będzie szczęśliwa jeżeli prezent będzie z pomysłem. Dlatego proponujemy grawerowanie ww artykułów za naprawdę okazyjną cenę! Każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny od 14,99zł do 49,99zł. Dzień matki i wyjątkowy prezent to nic innego jak prezent dany od serca. Idealnie sprawdzi się dedykacja np. w środku szkatułki na biżuterię. Taka szkatułka to prezent o szerokim zastosowaniu, może posłużyć jako pudełeczko na kluczę, biżuterię, drobne przedmioty.

Dzień ojca 2021 - Nosidełka z grawerem, lub drewnianym napisem

Dla Taty również coś się znajdzie! I to takie nie byle co :) są to drewniane nosidła na butelki 4, lub 6 sztuk. Różne wzory do wyboru. Każdy wzór może zawierać dowolny napis oraz desygnować coś innego. Nosidełka nadają się do malowania. Bejca w zupełności wystarczy. Bardzo dobrze kryje drewno i w błyskawicznym tempie schnie.

Dzień matki, ojca - inne pomysły na prezent

Jeżeli nasze artykuły nie przypadły Wam do gustu, nie gniewamy się. W końcu o gustach się nie dyskutuje :-) Co jeszcze ciekawego możecie sprezentować swojej mamie? Może to być coś co wykonacie sami! Taki prezent zawsze zdobędzie uznanie. Jeżeli tylko macie chwilkę wolnego czasu, poświęćcie go na stworzenie laurki, zerwanie kwiatków z ogrodu, lub pola, zabierzecie swoja mamę, lub tatęw jakieś wyjątkowe miejsce. Na pewno i jej/jemu i Wam będzie bardzo miło!

Prezent deska do krojenia z grawerem na dzień matki

prezent na dzień ojca

Więcej
 Mamy 35 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 35 produkty
Potrzebujesz pomocy?