Psi Patrol

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący
 Mamy 5 produktów
 • 13,99 zł

  Foliowy balon "Psi Patrol" Wymiar: 18cali  ; ok 46 cm. Nadaje się do napełnienia helem. Napełnienie powietrzem spowoduje, że balon nie będzie się unosił. Idealnie nadaje się na prezent, jak również na urodziny o tematyce bajki z Psiego Patrolu.W zestawie mini ciężarek do balonu oraz słomka do napełnienia.

  Chwilowo niedostępny
 • 11,49 zł

  Czapeczki papierowe "Psi Patrol - Gotowi do Akcji"Wysokość: ok. 18 cm Średnica: ok. 12 cm Ilość sztuk w opakowaniu: 6 Materiał: papier Nadruk: bohaterowie z bajki: "Psi Patrol"Czapeczki posiadają gumkę dzięki, której czapeczka trzyma się na głowie.

  Chwilowo niedostępny
 • 12,99 zł

  Kubeczki papierowe PSI PATROLPojemność 200mlIdealne podczas przyjęcia urodzinowe dla miłośników Psiego PatroluIlość sztuk w opakowaniu: 8.

  Na magazynie
 • 15,99 zł

  Talerzyki papierowe PSI PATROLŚrednica 23cmIdealne podczas przyjęcia urodzinowe dla miłośników Psiego PatroluIlość sztuk w opakowaniu: 8.

  Na magazynie
 • 12,99 zł

  Twoja pociecha uwielbia Skye and Everest? Uśmiechnięte psiaki z Psiego Patrolu to coś, co idealnie sprawdzi się na urodzinach Twojego dziecka? Pastelowe talerzyki Psi Patrol Skye and Everest będą idealnym rozwiązaniem na imprezy okolicznościowe, urodziny czy tematyczne! Ilość: 8sztRozmiar: 23cm

  Na magazynie
Pokaż 1 - 5 of 5 produkty
Potrzebujesz pomocy?