Pudełeczka dla gości

Pudełeczka dla gości weselnych to idealny pomysł na formę podziękowania dla gości. Do pudełeczka zazwyczaj wkładamy cukiereczki, lub migdały. Choć te drugie dużo ładniej będą prezentować się w naszych woreczkach z organzy. Obok pudełek na prezenty dla gości weselnych powinny znaleźć się winietki z imionami i nazwiskami naszych gości. Totalnym nu...

Pudełeczka dla gości weselnych to idealny pomysł na formę podziękowania dla gości. Do pudełeczka zazwyczaj wkładamy cukiereczki, lub migdały. Choć te drugie dużo ładniej będą prezentować się w naszych woreczkach z organzy. Obok pudełek na prezenty dla gości weselnych powinny znaleźć się winietki z imionami i nazwiskami naszych gości. Totalnym numerem jeden wśród prezentowanych pudełek są pudełeczka na cukierki frak i suknia. Posiadamy je w promocyjnej cenie 3,99zł za 10 sztuk! Ich design naprawdę jest niesamowity, a rozmiar pozwoli na spakowanie każdego sprezentowanego przedmiotu.

Jaki wzór pudełeczek dla gości wybrać?

  • Pudełka dla gości w kropki pod wystrój pin upowy. Do nich polecamy również nasze serwetki w stylu pin upowym oraz balony w kropki.
  • Pudełeczka dla gości w kształcie serca. Jeżeli motywem przewodnim na naszym ślubie jest serce, oznaka miłości, warto pomyśleć o tych pudełkach jako ciekawym dodatku weselnym. W naszej ofercie prezentujemy pudełka w tym właśnie kształcie, jak i również kwadratowe pudełeczka z wyciętym serduszkiem po środku.
  • Pudełka na stół czyste - pudełka które możemy przyozdobić sami. W prosty sposób możemy przyozdobić nasze pudełka za pomocą wstążki satynowe tworząc kokardę. Dla uzdolnionych manualnie polecamy również wykorzystanie innych artykułów przeznaczonych do rękodzieła które znajdziecie Państwo pod adresem: artykuły florystyczne i dekoracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :-)
Więcej
 Mamy 31 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 31 produkty
Potrzebujesz pomocy?